Кому довірити підготовку весільного сценарію?

Кому довірити підготовку весільного сценарію?

Чи повинен сценарій весілля стати сюрпризом для нареченого і нареченої? А, може, краще, якщо все продумано заздалегідь самими молодятами? Однозначно відповісти на ці питання складно, але очевидно одне - погоджувати весільний сценарій з ведучим потрібно обов'язково. По-перше, це стане гарантією того, що вечір сподобається головним дійовим особам, а по-друге, гості будуть почувати себе комфортно, якщо кожному з них буде приділено увагу.

У разі якщо до весілля вам допомагають готуватися друзі, які знають ваші бажання і переваги, довірте цю нелегку місію (узгодження сценарію з тамадою) їм. Чому нелегку? Мені доводилося бувати на двох весіллях з одними і тими ж ведучими, а враження залишилося таке, що в мене дежавю: вечори були просто ідентичні. Так що ви повинні уявляти собі, з яким небажанням ведучі підуть на внесення змін до накатаної програми. Якщо ж ви знаєте, яким саме має бути ваше весілля, а несподіванки у сценарії зіпсують вам настрій, сміливо вирушайте на зустріч з тамадою самі.

Перше, що необхідно обговорити - це стиль весілля. Від нього безпосередньо залежить і поведінка ведучого, і програма вечора. Погодьтеся, що конкурси і жарти тамади на молодіжній вечірці будуть недоречні на сімейному вечорі, де зберуться ваші тітоньки і бабусі. Обговоріть заздалегідь, якої манери поведінки повинен дотримуватись ведучий: бути розкутим веселуном або вибрати більш офіційний стиль спілкування.

Наступний момент - підготуйте для ведучого список гостей. Не обов'язково включати в нього всіх запрошених, достатньо позначити найближчих людей, яким має бути приділено особливу увагу на святі. Поряд з іменами зробіть помітки, ким вам доводиться той чи інший запрошений. Можете додати деякі цікаві характеристики, які можна буде обіграти в програмі. До прикладу: «Іванова Ольга Олександрівна - сестра нареченої; незаміжня; захоплюється арабськими танцями; пише вірші; мріє стрибнути з парашутом». Так ведучому буде простіше орієнтуватися, з ким можна пожартувати, кого з ваших гостей краще запросити для виголошення тосту, а хто з радістю братиме участь у танцювальних конкурсах.

До речі, про конкурси. Їх теж краще обговорити заздалегідь.

Не соромтеся пропонувати свої ідеї і задумки - адже це ваше свято, і ви маєте повне право отримати задоволення від усього, що відбувається в цей день, тим більше що ви вкладаєте в це гроші. Постарайтеся знайти з ведучим компроміс, тоді весільний вечір обов'язково пройде вдало.

До речі, якщо Вам потрібен ведущий на корпоративный праздник, то відвідайте сайт dellosevents.ru. Там Ви побачите приклад професіонального ставлення до своєї роботи!