Коли починати підготовку до весілля?

Коли починати підготовку до весілля?

Для тих, хто, нарешті, визначився і вирішив попрощатися з холостяцьким життям, ця стаття буде актуальною. План! Вам потрібен план! Щоб у день весілля ви не розгубилися і не переживали, а були впевнені, що реєстрація і весільний банкет пройдуть без проблем і неприємних сюрпризів. Сплануйте не тільки день весілля, але і графік вирішення весільних питань, і вам не доведеться в день весілля бігти за келихами для шампанського.

Ще декілька років тому можна було почути такі поради для наречених: якщо ви вирішили одружитися через рік, починати діяти поки не варто. Ви можете купити нареченій сукню, замовити ресторан, але це, мовляв, занадто великий термін - наречена може схуднути, розтовстіти або завагітніти, а ресторан закритися, змінити персонал, меню і підвищити ціни. Однак, з огляду на те, що кількість весіль у Львові надзвичайно велика, ця порада втрачає свою актуальність. Якщо ви хочете замовити якийсь конкретний ресторан, або бажаєте бачити на своєму весіллі тільки того фотографа, до того ж надзвичайно відомого у нашому місті, то бронювати і домовлятися варто за рік. Однак основну підготовку до весільного торжества доцільно розпочати приблизно за півроку. Клопоту предостатньо – список гостей, запрошення, вибір весільної сукні, сценарій, меню бенкету, декорування бенкетного залу.

Коли наречений і наречена замислюються про те, де провести весільний банкет, то, звичайно ж, розуміють, що саме банкетний зал ресторану або кафе буде найкращим рішенням. В залежності від кількості гостей вам необхідно визначитися з тим, чи будете орендувати приміщення в затишному кафе (якщо у вас мало гостей, то це дасть можливість зняти банкетний зал для весілля недорого) або ж у ресторані. Із замовленням потрібно поквапитися, якщо ваше весілля випадає на сезон, популярний для весіль (кінець травня - початок вересня). Адже найкращі рестораны Одессы та Львова в весільний сезон можуть бути зайнятими. При виборі ресторану зверніть увагу, наскільки зручно розташований танцмайданчик. Обов'язково уточніть у адміністратора, де стоятимуть столи для фуршету.

Спланувавши все заздалегідь, ви все встигнете зробити вчасно, а головне з розумом! Тільки без паніки!