Кого варто запрошувати на весілля?

Кого варто запрошувати на весілля?

Одним з перших етапів процесу підготовки до весілля є складання списку весільних гостей. І це зрозуміло, адже, не знаючи кількості гостей, вам важко буде визначитися з місцем проведення свята. Кого варто запрошувати на весілля?

Перед тим, як почнете складати список, вирішіть для себе, що вам ближче і комфортніше: грандіозне весілля чи невелике сімейне свято.

Визначившись з масштабами свята, можна вирішити, кого ж ви хочете бачити на своєму весіллі. Насамперед варто запросити батьків, бабусь і дідусів, братів і сестер, а також хресних батьків. Далі, за бажанням, можна покликати тіток і дядьків і всіх тих двоюрідних, троюрідних та інших сестер і братів, яких ви хотіли б бачити на своєму святі.

Запрошуйте на весілля тільки хороших, близьких друзів. Навряд чи ви дуже хочете бачити всіх своїх знайомих, та й не всі приятелі захочуть іти на весілля людей, з якими вони не так часто спілкуються, не дуже добре знають, а просто іноді десь перетинаються.

Чи варто запрошувати колег і товаришів по роботі? Тут вирішувати тільки вам - якщо вважаєте за потрібне запросити свій робочий колектив, то ніхто не перешкодить, просто враховуйте, що розсаджувати гостей за столом краще з врахуванням інтересів.

І на завершення дамо вам таку пораду: запрошувати когось з ввічливості, просто тому, що ви боїтеся, що людина образиться, а при цьому бачити її зовсім не хочете - ще більш неввічливо і некрасиво не тільки стосовно цієї людини, але й до самого себе, тому що таке запрошення абсолютно не щире.