Ювелірні прикраси на весілля

Ювелірні прикраси на весілля

Традиція одягати на весілля ювелірні вироби існує з незапам'ятних часів. У магазинах є безліч різних виробів, від біжутерії до авторських робіт, виконаних в єдиному екземплярі.

Де купити ювелірні прикраси?

Сучасні ювелірні магазини пропонують величезний вибір всілякої дорогоцінної продукції. Відвідайте розділ нашого каталогу послуг «Обручки і ювелірні прикраси», і виберіть для себе найкращий магазин або майстерню.

Вибір прикраси

Будь-які ювелірні прикраси на весілля повинні поєднуватися з весільним вбранням за стилем і кольором. Не можна забувати, що це всього лише доповнення до вашого плаття.

З весільним платтям без бретелей або з глибоким декольте, добре виглядають довгі кольє і намиста. Також підійдуть до нього каскадні сережки. Якщо ж плаття має невеликий виріз, прикраси повинні щільно облягати шию.

В ідеалі всі аксесуари повинні належати одній колекції. При відсутності такої можливості необхідно подбати, щоб вони були підібрані по стилю і елементам декору.

Сукні, посипані бісером або стразами, вимагають мінімальної кількості прикрас. Іноді краще взагалі обійтися без них.

Вимоги моди

Повернулася мода на перлини та діаманти. Поза конкуренцією знаходяться намиста з перлин різноманітних кольорів. На весілля краще надягати світлі перлини, чорне кольє безглуздо виглядає на білому платті.

Найбільш розкішні діамантові прикраси. Таку розкіш не всі можуть собі дозволити, але часто є можливість взяти їх на прокат.

Стильні наречені часто обирають вінтажні прикраси. Такі вироби характеризуються рослинним орнаментом, округленими лініями і димчастим відтінком металу.

Орієнтуйтеся на свій смак, вибирайте ті прикраси, які найбільш Вам підходять.

Вдалих покупок!