Яким повинен бути аромат нареченої на весіллі

Яким повинен бути аромат нареченої на весіллі

Наречена на весіллі - головний персонаж і всі погляди в день весілля прикуті до неї. Як виглядає її весільна сукня, наскільки хороша її зачіска, чи пасує їй макіяж - це теми для цілком природного обговорення. А ось весільні духи нареченої найчастіше залишаються осторонь від уваги. Духи на весілля можуть бути подарунком нареченого своїй коханій. Головне пам'ятати, що весільний аромат нареченої буде залежати від правильно обраних духів або туалетної води. Фахівці в цій сфері зазначають, що не будь-який запах підходить до такого роду урочистостей. Вони пропонують при виборі духів на весілля скористатися загальними правилами.

  • Парфуми або туалетна вода повинні бути досить сильними, щоб їх запах зберігався надовго.
  • Важкі і нав'язливі аромати не для весілля, вони будуть доречні як вечірні.
  • Купуйте духи тільки відомих фірм у привабливій упаковці.
  • Використовуйте призначені духи / аромат / на весілля за кілька днів до урочистої події. Це допоможе аромату проявитися яскравіше на Вашій шкірі в день одруження.
  • Неприпустимо змішування ароматів духів, лаку для волосся і дезодорантів.

Так як же вгадати неповторний аромат нареченої на весіллі? Парфумерна промисловість пропонує широкий спектр популярних духів. І підібрати до весільної церемонії можна цілком гідні. Доречні будуть легкі свіжі духи. Для молоденьких, зовсім юних наречених чудово підійдуть конвалієві, фіалкові, жасминові аромати. Підійдуть також різні поєднання з фруктовими ароматами. Запахи м'яти, цитрусових, кавунової кірки не зіпсують Вам настрій. Туалетна вода Lanvin об'єднує в собі аромати жасмину і лимона. Вибравши її в якості весільного застосування, Ви будете стильною і чарівною. Вишуканий запах орхідеї, що входить до складу духів Civenchy, зробить наречену таємничою і загадковою. Заслуговують на увагу і парфумерні вироби Кензо, вони добре тримають свій легкий аромат. Різноманітна палітра парфумів від Шанель задовольнить найвимогливіших молодих панянок. Спеціально для літніх весільних урочистостей рекомендуються духи dior. Вибір духів широкий і різноманітний, тому обирайте свій і будьте найпривабливішою нареченою!