А який весільний автомобіль обираєте Ви?

А який весільний автомобіль обираєте Ви?

Сьогодні вибір автомобілів в оренду на весілля дуже різноманітний. Пропонуються як сучасні моделі транспортних засобів, так і раритетні машини.

Весільні автомобілі - необхідний елемент будь-якого торжества, в тому числі і весілля. Пропоную Вашій увазі варіанти найбільш популярних весільних машин.

Лімузин ідеальний для весілля. Популярні лімузини моделей: Excursion, Cadillac, Ford, Lincoln, Hummer і авто з гламурним ретро-дизайном «Ескалібур-Фантом». Також на весілля радять седани марок Mercedes, Toyota, Lexus, Audi, BMW, Chrysler або модифікації Lincoln та Сadillac. Часто молодята орендують джипи, - в міських умовах ці авто більш мобільні.

Машини бізнес-класу, за параметрами схожі з автомобілями представницького класу, але вони більш мініатюрні, і за ціною їх оренда дешевша. Здебільшого в оренду здають дорогі авто Nissan, Audi, Mercedes, Volvo, Toyota.

Лімузин на весіллі вже не рідкість, а ось поява на дорозі ретро-автомобіля дивує, особливо, якщо він прикрашений весільними атрибутами. У цій групі бездоганні і вітчизняні автомобілі: «Волги», «Чайки», «Зіми» і закордонні: Rolls-Royce, Mercedes-Benz, Horch. Не зважаючи на похилий вік, як правило, ці автомобілі в хорошій формі, вони досить комфортні і мають прекрасний дизайн.

На сайті swadba.by можна знайти багато оголошень весільних компаній, які пропонують прокат автомобилей. Вибір надзвичайно великий, тому кожен знайде щось для себе!

Автобуси в весільному кортежі, як правило, використовують для перевезення гостей. В оренду пропонуються як міні-вени, так і багатомісні моделі. Тут найпопулярніші марки - Mercedes, Ford, Toyota, Huyndai.

Вартість послуги оренди залежить від класу автомобіля.