Який одяг нам підходить?

Який одяг нам підходить?

У світі популярні всілякі покази мод, і деякі з нас вважають своїм обов'язком дотримуватися моди. Однак, наскільки нам підійде те, що пропонують світові дизайнери? Більш того, нам немає необхідності епатувати публіку і бути видними на великі відстані навіть при відсутності світла. Нам не потрібно, щоб про нас писали газети, а тому нам немає необхідності надягати на себе занадто строкатий одяг або одяг дивного крою. Ми повинні вибрати те, що підходить саме нам.

Якщо наша мета - привабити представників протилежної статі - тоді наш вибір - якісний жіночий брендовий одяг з натуральних тканин, зі спокійними малюнками та блискітками, а навіть краще - однотонний з блискітками. Добре виглядають золоті і салатові тони, пісочні і темно-коричневі. Якщо ви згадали дитинство, і захотіли психологічно туди повернутися - до ваших послуг пухнасті речі білого кольору, рожеві светри з м'яких тканин. Сині джинси і темно-сині чобітки, кольорові довгі шарфи, яскраві курточки і взуття в стилі «мілітарі», кольорові прикраси та аксесуари.

З віком, дівчина стає жінкою, дружиною, матір'ю (але тільки якщо ці процеси відбуваються вчасно й усвідомлено). Змінюється внутрішня енергетика жінки, вона стає більш урівноваженою, спокійною, кожне її слово має вагу і цінність, ніби еталон унції, затверджений банком. Жінка перестає поспішати. До цього рубежу свого життя вона вже досить подивилася і вивчила світ, для того, щоб визначитися, що їй до вподоби, і чого вона хоче. У багатьох жінок до 30-ти років починають прокидатися всі бажання, які до цього моменту були прихованими. Деякі пробують себе в дизайні та архітектурі, хтось йде з головою в світ механіки, комусь до душі вивчення східних практик і нетрадиційних віянь. В залежності від інформаційної спрямованості розвитку жінки, змінюється і її одяг. Скажімо, вдома жінка може спокійно одягатися в кімоно або сарі, якщо в родині так прийнято чи ніхто проти такого сюжету не заперечує. У деяких жінок почуття смаку присутнє від народження. Вони якимось особливим чуттям вловлюють саме те, що підносить їх суспільству в більш вигідному світлі, дозволяє вирішувати короткочасно поставлені завдання і сприяти далекосяжним планам. Тому такі особи не потребують порад, коли вирішують купить женскую обувь чи одяг.

Більшості жінок з віком підходить романтичний діловий стиль. З тонів - чорні та коричневі, світло-оранжеві і бежеві, з ліній - витонченість і грація. Якщо в молодості додаткові мотузочки, бантики, елементи декору дратують і заважають, або ж навпаки, присутні в необмеженій кількості, - то в більш зрілому віці вони вдало підбираються і комбінуються. У них немає надмірностей, тільки сенс, посил, статус, якість, позиція.