Який букет квітів вибрати на подарунок?

Який букет квітів вибрати на подарунок?

При виборі букета квітів головними критеріями є: вік, стать, соціальний статус і характер людини, якій призначений букет.

Чоловікам вибирають квіти одного сорту: червоні та білі троянди - це класичний варіант. Жінкам краще за все дарувати ажурні, яскраві композиції. Дітям дарують букети з повітряних кульок різного забарвлення і квітів. Для офіційних зустрічей пасуватимуть вільно зібрані, яскраві букети з квітів помаранчевих і червоних відтінків, що символізують дружбу і тепло. Наприклад, можна купити букет з тюльпанів. Букети до ювілеїв повинні бути особливо урочисті. Слід вибирати композиції, зібрані з дорогих квітів і великих розмірів.

Запрошуючи в ресторан кохану дівчину, доречно піднести їй орхідею або яку-небудь іншу екзотичну квітку. При виборі букета для нареченої необхідно враховувати її комплекцію, зріст, весільне вбрання. Найкраще при підпорі букету на весілля радитись з весільним флористом. При народженні дитини, не прогадаєте, якщо подаруєте матусі шикарний букет з її улюблених квітів. На новосілля найкраще дарувати кімнатну квітку в горщику, але постарайтеся тільки дізнатися, яку саме квітку новосели хотіли б мати.

Вибираючи букет квітів, думайте про ту людину, якій цей букет призначається. Пам'ятайте, що іноді одна квітка ромашки здатна передати більше тепла і ніжності, ніж пишний букет з троянд.

До речі, доставка цветов московская область - це надзвичайно популярна послуга впродовж багатьох років. Якщо раніше така послуга була для нас екзотичною, і вважалося, що вона доступна лише у мегаполісах, то сьогодні у Львові також можна знайти багато компаній, які доставлять вашій коханій букет квітів.