Якщо наречений нижчий ростом

Якщо наречений нижчий ростом

Мабуть, для більшості з нас правильним є твердження, що наречений повинен бути вищий від нареченої. Хіба можна зустріти в природному середовищі лева, який дивиться на свою обраницю знизу вгору? Людська сутність мало чим відрізняється - чоловіку потрібно бути вищим від жінки ростом, а також перевершувати її у фізичній силі, величині заробітку та інших достоїнствах. В іншому випадку в чоловіка розвивається комплекс, якщо не неповноцінності, то чогось дуже схожого, хоча б незручності.

До речі, і самі жінки цінують чоловіків за фізичні переваги, що підкреслюють їхню життєву позицію самця і голови. Жіночий погляд рідко опускається до рівня власного підборіддя, тому що "там" навряд чи можна помітити щось цікаве, а от якщо дивитися вгору і вперед, то цілком можна натрапити на щось більш цікаве - наприклад широкі і мускулисті груди.

Але, як і з кожного правила, в житті трапляються винятки. Сьогодні часто на вулицях нашого міста можна зустріти пари, де жінка вища від свого чоловіка на голову, але перехожі й досі обертаються їм вслід, немов побачили якусь дивину - людей з двома головами або інше чудовисько. Безумовно, подібна до себе увага створює певні незручності, адже навіть справжнє кохання не може заглушити почуття дискомфорту в момент, коли дівчина нахиляється до хлопця.

Що вже говорити про ту ситуацію, коли цілуватися і обійматися перед людьми доведеться не раз, так ще з постійним клацанням об'єктива фотокамери – в день весілля. Відмовитися від білосніжного плаття і урочистої реєстрації жінка навряд чи погодиться - навіть під дулом пістолета, чоловіку, заради спільного і щасливого майбутнього, доведеться погодитися.

Як поводитися в такій ситуації? Перше, що доведеться зробити - передбачити весільні вбрання нареченого і нареченої таким чином, щоб візуально вони доповнювали один одного: чоловіку, наприклад, необхідний костюм у вертикальну смужку, а жінці коротке весільне плаття. Але ця вимога - не обов'язкова, головне, на що варто звернути увагу - взуття. У цьому випадку це класичний вихід - наречена повинна відмовитися від каблуків. Не варто думати, що декілька зайвих сантиметрів ситуацію, коли наречений дихає в підборіддя, не погіршить. Балетки або туфлі-човники - ось єдиний варіант! Крім того, важливо вибрати таку весільну зачіску, що виключає підбирання волосся високо на голові; фату також потрібно кріпити не вище потилиці.

Нареченому потрібно підібрати туфлі з трохи нестандартною висотою каблука. Не шпилька, звичайно, але на 1-2 сантиметра вище норми. Штани в цьому випадку повинні бути майже до підлоги, щоб такі хитрощі не були помітними.

Весільну фотосесію важливо проводити таким чином, щоб дотримуватися правильної композиційної постановки. Наприклад, з використання сходів, переднього і заднього планів. Однак не варто використовувати табуретки та інші підставки - таке тільки принижує і обурює, як нареченого, так і його кохану жінку.

Особливо важлива порада стосується моральної підготовки закоханих - якщо не вдасться провести весільний день вільно і розслаблено, то про яке сімейне життя взагалі мова йде? Майбутньому чоловіку і його дружині доведеться змиритися раз і назавжди з тим, що вони бачать в дзеркалі - подібне не змінити!