Якою має бути зйомка весілля?

Якою має бути зйомка весілля?

Звичайна весільна фотозйомка передбачає офіційні фотографії в церкві, Загсі, фотопрогулянку і першу частину банкету. Зараз дуже модно стало знімати збори нареченої. Весільна фотосесія складається з поєднання репортажних фотографій, де фотограф ловить поточний момент, не втручаючись у процес, постановочної частини і репортажно-постановочної.

Зйомка весілля - це окрема спеціалізація фотографа, яка вимагає навичок роботи в екстремальній, постійно мінливій ситуації, обмеженій в часі. Це знання регламенту весільного процесу, вміння працювати з постійно мінливим світлом (природне, штучне, погано-освітлене, занадто яскраве сонце, світломузика на банкеті і т.д.).

Красива фотосесія, звичайно, дуже потрібна і лягає в основу фотокниги та слайдшоу. Але через багато років подружжя також з ностальгією будуть розглядати і фотографії зі стін Загсу. Це момент обміну обручками, вручення свідоцтва про шлюб, перший поцілунок у ролі чоловіка і дружини, сльози розчулених батьків молодят, загальний кадр з найближчими людьми і загальний кадр з усіма гостями. І тільки фотограф з «набитою» рукою зможе зняти всі ці моменти правильно, чітко і з потрібних ракурсів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільна п'єса в картинках: фото бутафорія і розмовні хмарки

Можливо, серед ваших знайомих є хороший фотограф, який прекрасно знімає пейзажі. Але це зовсім не означає, що він впорається з весільною зйомкою. Визначтеся, який стиль зйомки і обробки фотографій вам більше подобається. Портфоліо весільного фотографа повинно повністю відповідати вашим очікуванням. Не просіть майстра, що робить соковиті яскраві знімки в динамічній манері, зняти вам димчасті вінтажні фото.

Якщо ви будете замовляти фотокнигу, подбайте про те, щоб було приділено увагу предметній зйомці. Весільні келихи, букет нареченої, сумочка нареченої, таблички на столі, торт, обручки. Цікаві аксесуари на зйомці не будуть зайвими. Звичайно, у вашого весільного фотографа будуть свої ідеї, але ваше бачення може привнести в фотосесію свій унікальний стиль.

І зрозуміло, головне - це ваш гарний настрій. Кохання і щастя - це те, що не сховається від фотокамери. Тому спробуйте не відволікатися на організаційні проблеми і не засмучуватися через дрібниці. Якщо ви посварилися, роздратовані або втомилися, в фотошопі виправити це буде неможливо.

Якщо Ви шукаєте професіонала для свого весілля, то рекомендуємо Вам звернути увагу на роботи Олексія Смагіна і Вікторії Смагіної. Всю необхідну інформацію можна знайти на їхньому сайті smagin.com.ua.