Які товари вигідно купувати на Таобао?

Які товари вигідно купувати на Таобао?

Як стверджують люди, що мають досвід подібних закупок, практично весь багатотисячний асортимент товарних позицій, представлених на ТаоБао і привезених, є дешевшим від аналогічних товарів, представлених на прилавках наших магазинів. Причини очевидні: зарплата продавцям-консультантам, реклама магазину, оренда торгових площ коштує грошей - Ваших грошей. Плюс магазини несуть ті ж витрати на перевезення і закупівлю товару, що і Ви, а то й більші, якщо в механізмі продавець-покупець з'являються додаткові ланки у вигляді дистриб'юторів торгових марок і т.д. Брендовий товар, пошитий європейським кравцем на полицях українських магазинів варто занести до Червоної книги як рідкісний, майже зниклий вид.

Але що вигідніше за все купувати на Таобао для себе? Як не дивно, це не найдешевший товар. Дешевий товар на ринок завозиться, як правило, морським контейнером - це дуже довго, але ціна контейнерного перевезення на кожну одиницю товару дає незначну націнку. До того ж дешевий товар з високою ймовірністю не проходить належний контроль якості при виробництві і може бути бракованим; відбраковування відбувається покупцем при покупці з декількох однакових речей, а якби прийшла одна і Ваша? За відверто дешеві речі більшість посередників Таобао відповідальності не несуть - рейтинг таких магазинів, як правило, не відповідає мінімальним вимогам, повернення такі продавці часто не приймають. Не вигідно замовляти важкі речі. Доставка брендового товар у всіх карго-компаніях коштує дорожче, ніж доставка небрендового, хоча зовні аналогічні речі можуть відрізнятися тільки розкрученим ім'ям на ярлику, а чи переплачувати за це - вирішувати Вам. Однак будь-який брендовий товар навіть з урахуванням недешевої доставки буде в рази дешевшим, ніж аналогічний на прилавках магазинів, «благородне» походження якого Ви ніяк не перевірите. Якщо Вам важко зорієнтуватися на офіційному сайті через незнання мови, рекомендуємо відвідати сайт таобао на русском языке, який допоможе подолати мовний барєр.

Враховуючи, що за аналогічний товар різні магазини Таобао можуть вимагати різну ціну, визначившись з моделлю, шукайте таку ж за мінімальною ціною (не забуваючи, що аналоги можуть відрізнятися якістю матеріалів і виконання). Не варто купувати занадто дорогі брендові речі, що коштують тисячі юанів, вони можуть бути зроблені на тій же фабриці, що й дешевші їх копії. Багато посередники з небажанням везуть електроніку - повністю перевірити її працездатність складно, коштує вона дорого, а при втраті або крадіжці товару сумлінний посередник відшкодовує вартість замовнику зі своєї кишені. Резюмуючи сказане - весь товарний асортимент Таобао, з урахуванням доставки з допомогою сайту-посередника 24tao.ru - китайские товары почтой, обійдеться значно дешевше, ніж аналогічний товар на прилавках місцевих магазинів.