Які меблі потрібні дитині до року?

Які меблі потрібні дитині

Коли в сім’ї з'являється маленька дитина, це не тільки радість, але й поява нових турбот для батьків. Сучасна індустрія дитячих товарів прагне всіма силами полегшити життя батькам. Якщо кімната обладнана гарними зручними дитячими меблями, справлятися із щоденними турботами не тільки легко, але й приємно.

При покупці дитячих меблів потрібно вирішити, які саме предмети вам потрібні. У першу чергу вам знадобиться дитяче ліжечко. Деякі моделі ліжечок, завдяки їхній конструкції, можна використовувати практично до досягнення дитиною шкільного віку.

Крім того, для дитини можна придбати дитячий комод, який може бути поєднаний з пеленальним столиком. Також ви можете придбати стільчик для годування, який пригодиться вам, коли дитина підросте і почне їсти тверду їжу. Сучасні крісла для годування часто являють собою ігровий розвиваючий центр.

Не забувайте про безпеку!

При покупці дитячих товарів потрібно звернути увагу на їхню безпеку. Наприклад, купуючи дитячі коляски, потрібно переконатися, що вони мають надійну конструкцію і досить міцні колеса. Те ж саме стосується і меблів, які мають бути виготовлені з екологічно безпечних матеріалів. Вимагайте в продавця меблів сертифікат, у якому повинен бути зазначений матеріал, з якого виготовлені меблі, і його основні характеристики.

При виготовленні дитячих меблів виробник повинен дотримувати всіх необхідних заходів безпеки: у ній не повинно бути гострих кутів і виступаючих частин. Дитяче ліжечко повинна мати певну глибину і фіксовану відстань між прутиками. Дотримання таких запобіжних заходів допоможе захистити вашу дитину від травм.

На щастя, більшість виробників відповідально ставляться до дотримання заходів безпеки і ризик, що вам попадеться неякісна модель, вкрай малий.

Ви можете вибрати класичні дитячі меблі з дерева, які органічно впишуться в інтер'єр будь-якої квартири, а можете віддати перевагу більш яскравим кольорам. Існують спеціальні комплекти меблів для хлопчиків або дівчаток.

Але врахуйте, що перед покупкою дитячих меблів, вам варто зробити заміри кімнати, у якій вони будуть стояти, щоб не помилитися з їх габаритами.