Які фільми варто дивитися перед весіллям?

Щоб правильно вибрати нареченого

Цей фільм з Джулією Робертс і Річардом Гіром усі вже знають. Проте, я пропоную, подивитися фільм «Наречена-втікачка» ще раз напередодні одруження, щоб наречена не втекла, а ще, щоб точно знати одну важливу деталь, чи правильно ви вибрали супутника життя. Адже, якщо ні, то наслідки можуть бути неприємними, а вам в останній момент прийде втікати з власної церемонії.

Щоб повідомити батьків про весілля

Фільм "Батько нареченої" зі Стівом Мартіном вважається вже майже класикою. Не треба раптом приїжджати додому і говорити: "Це Сергій, ми завтра одружимося" - у батьків, може трапитися нервовий зрив (особливо в батька). Про це і про всі інші потрясіння, пов'язані зі сприйняттям середньостатистичного тата із середньостатистичним весіллям своєї єдиної і неповторної доні можна подивитися і посміятися.

Щоб знайти спільну мову з тещею

Фільм "Моє велике грецьке весілля" є одним з моїх улюблених. Історія як головний герой поступово знаходить спільну мову з батьками нареченої, а ті потроху звикають до нового родича справді цікава і захоплююча. Так що, молоді люди, якщо ви дотепер не навчилися мирно вживатися з батьками нареченої - вам сюди. До того ж у фільмі розповідається і про те, як боротися з непередбаченими ситуаціями напередодні весілля.

Щоб організувати найкраще весілля

Про це розповідається у фільмі "Війна наречених" з Ен Хетеуей і Кейт Уілсон у головних ролях. Якщо ви фільм ще не бачили, то дуже раджу скоріше виправити цю помилку. Кіно насправді смішне і повчальне.

Бажаємо вдалого перегляду і більше цікавих фільмів!