Як зробити килимки своїми руками

Як зробити килимки своїми руками

Мета будь-якої господині - щоб у будинку було надзвичайно комфортно і домочадцям, і гостям. Ось чому такою популярністю користуються домашні вироби для затишку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Одним із таких виробів є килимок для будинку. Зрозуміло, що такі коврики купить можна в магазині, їх вартість не буде великою і якість буде хорошою. Але все ж зробити своїми руками килимки для дому – це дуже просто і цікаво. Також усвідомлення того, що затишок у вашому домі забезпечує ексклюзивна саморобка, дуже гріє душу.

Якщо ви захоплюєтеся фелтингом, то без проблем зробите таку чудову саморобку для дому як килимок, зваляний з шерсті. Здалеку здається, що це кам'яний килимок, зроблений з гальки, а насправді так приємно постояти на килимку з шерстяних «камінчиків». Якщо ж фелтинг вам чужий, то можна замінити шерстяну «гальку» намотаними клубочками шерстяних ниток. Потрібно просто зробити деталі різних відтінків і розмірів, а потім зшити їх.

Як зробити килимки своїми руками

Всього за 3 години зі старих футболок і хула-хупа можна змайструвати чудовий круглий килимок. Футболки потрібно буде розрізати на круглі шматки, рівні по ширині. Тепер натягуйте ці колечка на обруч - спершу повинна йти вертикальна лінія, потім - горизонтальна. Потім натягнутою тканинною смужкою поділіть кожен сектор на рівні частки. Всі лінії повинні перетинатися в центральній точці.

Як зробити килимки своїми руками

Тепер приступайте до плетіння килимка, яке потрібно починати з центру. Треба взяти тканинну смужку, петелькою закріпити за одну з основ і почати пропускати над і під поздовжніми лініями. Коли закінчиться ця смужка, прив'яжіть до неї наступну, а вузлик замаскуйте. Продовжуйте таким чином, а коли коло буде все заповнене, то кінці петель відріжте і зав'яжіть вузликом.