Як зберігати фату після весілля?

Як зберігати фату після весілля?

Якщо ви вирішили зберегти фату на пам'ять про день одруження, то вам слід знати кілька правил, дотримуючись яких ваша фата буде виглядати ідеально навіть в день річниці золотого весілля.

Як зберігати фату після весілля? Поради:

1. Відразу ж після весілля покладіть фату в шафу, щоб випадково не пошкодити її. Якщо у вас є домашні тварини, не залишайте фату в тому місці, де вони можуть її знайти.

2. Фату слід зберігати в чистому вигляді. Тому випрати її потрібно максимум через тиждень після весілля. Прати фату можна тільки вручну в теплій воді. Після прання не віджимайте її, а акуратно повісьте на вішалку. Якщо на фаті були сильні плями, то радимо вам віддати її в хімчистку.

3. Щоб фата краще тримала форму і не м'ялася, ви можете її накрохмалити. Але пам'ятайте, що для цієї мети слід користуватися рідким засобом, оскільки порошок може забитися в отвори (до речі, це ж відноситься і до прального порошку, який краще замінити на рідкий миючий засіб).

4. Погладьте фату через марлю. Потужність праски повинна бути мінімальною. До речі, якщо після прання фата випросталась і на ній немає складок, то її можна не прасувати.

5. Складіть фату.

6. Не зберігайте фату в поліетиленовому пакеті, так у тканини не буде можливості "дихати" і вона пожовтіє. Купуйте чохол для неї або зробіть його своїми руками з білої бавовняної тканини. Для цієї мети може підійти і наволочка, зверху якої слід зробити маленький отвір (якщо ви хочете, щоб фата висіла на вішалці в шафі). Ви можете також упакувати фату в коробку з весільним платтям.