Як вийти заміж за програміста

Як вийти заміж за програміста

Частина I: Знайти

Щоб вийти заміж за програміста потрібно його спочатку знайти.

Ареал проживання програмістів знаходиться самі знаєте де - в софтверних конторах та IT-відділах нормальних контор. Щасливі ті контори, де IT відділ, і відділ продажів або ж скажемо бухгалтерія сидять поруч ... Але не всім так щастить.

Тому іноді шукати програмістів доводиться в інших місцях.

Локація цих Місць зазвичай залежать від ступеня зрілості програміста - юні ще пасуться на інтернет-форумах і боязко знайомляться по асьці. Трохи більш зрілі, що входять в силу часто зустрічаються на різних екзотичних заходах в реалі - курсах японської мови, секціях парашутного спорту, гуртках гри на 12-струнній гітарі і в групах вечірнього болейбола. Бувають вони там, як правило, не більше одного - двох разів, поки їх не "знаходять", але в коротку свою мить вони там прекрасні.

Зрілі, досвідчені програмісти - це, мабуть, найбільш рідкісний і цінний підвид.
Адже більшість з них розбирають ще на стадіях боязкої юності і ранньої зрілості, і в неодруженому стані їх взагалі критично мало. До того ж зустріти їх украй складно - до цього періоду вони вже ніде крім роботи не бувають.

І при цьому, досвідчені програмісти вже мають оперення у вигляді квартири, машини і всього того, що істинно безкорисливій панночці, звичайно, абсолютно не важливо, але все ж якось вселяє оптимізм. Словом золоте руно, та й все тут.

Частина II: Приручити

Ну, гаразд. Припустимо ми його знайшли. Що з ним робити далі?

Хочеться, звичайно, постригти, заставити схуднути, відібрати всі футболки з дотепними написами, турецькі светри, а так само змусити купити штани більш підходящого розміру.

Але не можна. Не можна.

Тому що чоловіки, вони не попелюшки, і не чекають все своє життя, щоб їх переодягли і прикрасили. Більш того, щоб їх прикрасити і переодягнути потрібно їх спочатку приручити, а не навпаки!

Тому потрібно терпіти. Терпіти і любити його як людину. Буквально, як у давнину, за прекрасний внутрішній світ, так.

Ось, до речі, багато хто думає, що відморожений зовнішній вигляд програмістів є наслідком їх загальної неприкаяності, неуваги до себе і вродженого несмаку. А між тим, це не зовсім так! Останні дослідження показали, це продумане шлюбне забарвлення обумовлене відповідною матримоніальною стратегією. Використовуючи розтягнуті на колінах джинси і футболки з написами "Йа креведко" програмісти вміло уникають чіпких пазуристих лапок глянцевих блондинок з активною, дуже активною споживчою позицією, потрапляючи в руки більш гуманних жіночих істот.

Приручати програмістів потрібно тихо і ненав'язливо, дуже консервативними способами: приготувати сніданок, помити підлогу, попросити полагодити комп'ютер і вивести погуляти. Ідея полягає в тому, щоб лагідно впровадитися в алгоритм його життя, і звідти не випасти. Хоча останнє мало ймовірно, тому що, самі розумієте, це буде дефект, а дефект призводить до помилки.

Але тут потрібно розуміти, що приручити програміста це ще пів біди.

Частина III: Здивувати

І ось на цій стадії, дівчатка, потрібно його здивувати. Саме з цього, як я з'ясувала, у програмістів і починається кохання.

Потрібно зробити щось таке, що не логічно і чудово одночасно, що виб'ється з його алгоритму раз і назавжди, що можна відобразити в системі як "чудо". В системах бувають чудеса?

Це тільки з першого погляду здається, що вся справа в вашому терпінні, розумінні і чуйності. Але насправді все це, тільки краще, вміють і їх комп'ютери - терпіти, розуміти і відгукуватися. А робити чудо вмієте тільки ви. Ну, і їжа і теплі капці - це, звичайно, споконвіку ...

Частина IV: Прямо сказати

  • Ну і от. А потім починаєте з ним жити. І все у вас начебто славно, із застереженнями, деякими натяжками, і нерозумінням з боку подруг, але все ж добре.
  • Ви дивуєтеся кожен день від його дивацтва, але вже майже привикаєте. Поступового, але якось напрочуд безболісно, упокорюєтеся з відсутністю квітів, ефектних вчинків і показної романтики. Розумієте, що за відпустки, розваги, виїзди на свіже повітря, і комфорт в цьому будинку відповідаєте ви і тільки ви, і він вам на подив, за це вдячний.
  • Прийняли, що приємні сюрпризи з його боку можуть бути тільки ретельно заплановані, а точніше раз на рік на ваш день народження.
  • Змиритися з тим, що на всі дні свят вам даруватимуть гаджети, гаджети і нічого крім гаджетів, і знайшли в цьому свою принадність. До речі, зверніть увагу, що купить в Одессе ноутбук можна на сайті boom.com.ua. Саме там Ви можете знайти найсвіжіші новинки техніки за адекватною ціною!
  • Оцінили його скромну, але в той же час таку реальну, повсякденну діяльність. Навчилися залишати заявки на спільний сімейний відпочинок в саппорт на холодильнику (особливо просунуті, я знаю, шлють відразу в Outlook-органазайзер), а про "спонтанні вчинки" повідомляти за три тижні.
  • Перестали дарувати йому лижі, сертифікати на фото-курси, кулінарні книги і бежеві светрики - словом все те, що по ідеї повинно збагатити його життя, і зрозуміли, що все це він звалює в кутку. З трудом, зі сльозами і лайкою, але все ж змирилися, що робота важливіша, але при цьому знайшли спосіб відривати його від компа в разі чого ...

І начебто все добре, але заміж чогось не кличуть. А ви чекаєте. А він не кличе. І начебто навіть якось не збирається. Питання чому? Та тому що ви не помітили. А воно було.

Це я зрозуміла, коли прочитала чийсь пост 103 факти про японців. Я давно вже підозрюю, що програмісти найближчі по психотипу до японців. А про японців пишуть наступне:

53.Практично жоден японець не може сказати "я тебе люблю" в обличчя об'єкту кохання.
54. Ті, хто можуть, викликають дику повагу в інших.
55. Японці жахливо соромливі і легко бентежаться.
56. Це більше сьогодні відноситься до більш старших поколінь, але - коли японець робить пропозицію руки і серця, для нього нормально сказати що-небудь типу "не могла б ти приготувати мені суп?" Або "ти можеш випрати мою білизну?", тому що інакше вони соромляться.

Ось. Питали у вас про суп або посуд? У відпустку кликали? Вітаю, це було воно.
Ви не зрозуміли? А між тим, вони вважають, що Воно було, ви думаєте, і повторювати не треба.

Чекати «що б все як годиться» з коліном, антуражем, обручкою і надривною музикою за кадром - марно. Це все в програміста в системі цінностей знаходиться там же, де троянди, сюрпризи, м'які іграшки та розуміння жіночої логіки. Тобто в графі «Темні ритуали».

Минулого літа подібне осяяння відвідало не одну мене - все-таки пост про 103 факти про японців, по інтернету розійшовся широко. Тому відразу три моїх знайомих, які до цього тихо-мирно жили з програмістами кілька років, різко повиходили заміж. Причому з усіма плюшками - з лімузинами, сукнями, постановочним танго, великими фотосесіями та іншим. Думаєте, це мужики таке запропонували?

Просто після багатьох років дівчата все зрозуміли і прямо, без усяких натяків і «непомітних підштовхувань» залишили заявку в саппорт на холодильнику: «Зводи мене в Загс. Це важливо ». А хлопці в загалом-то і не проти були, просто їм ніхто не казав, що треба.