Як вибрати весільний парфум

Як вибрати весільний парфум

Образ нареченої складається з багатьох складових. Це весільне плаття, туфлі, зачіска, манікюр, прикраси. Однак образ винуватиці торжества не буде повним, якщо не підібрати парфум для торжества. І це найскладніше завдання. Адже підбирати потрібно, не керуючись власними бажаннями, хоча і їх теж слід враховувати, а більше певною ідеєю.

Щоб визначити яким повинен бути парфум нареченої, варто замислитися, навіщо він потрібен взагалі. Та й чи потрібен? Відповідь однозначна: потрібен. Аромат, що виходить від тіла діє на багато рецепторів людської свідомості. Завдяки запаху з'являється бажання, збудження. А ці почуття зовсім не другорядні, особливо - в першу шлюбну ніч.

Отже, який запах має випромінювати наречена. Звичайно ж, для неї підійде тільки елітна парфумерія, наприклад духи от Versace. Витончені аромати тільки посилять природний жіночий запах. Але не кожному аромату варто віддавати перевагу. Наприклад, нареченій не підійдуть різкі вечірні запахи. Також не варто свій вибір зупиняти на квіткових ароматах. Набагато краще для весілля взяти аромат з морським запахом. Вони чудово витримають клопіткий день, а також не змусять морщитися тих, хто його відчує.

Різкі духи краще не використовувати. Ні для кого не секрет, що весільна церемонія викликає хвилювання. А хвилювання завжди супроводжується появою поту. Різкий аромат і піт, об'єднуючись, випромінюють просто жахливий аромат. Природно, наречена не хотіла б, щоб всі шарахалися від її власного запаху.

Наречена повинна пахнути природно. А ще краще - її тіло повинно випромінювати звичайну чистоту. Немає нічого кращого від цього аромату.