Як вибрати весільну зачіску

Як вибрати весільну зачіску

Скоро весілля, а ви ще не визначилися з весільною зачіскою? Не варто погоджуватися на перший же запропонований стилістом варіант зачіски, навіть якщо він Вам дуже подобається. Можливо, це все-таки не ваше. Перш, ніж остаточно визначитися з вибором, потрібно перепробувати якомога більше способів укладок. Зробити це дозволяють спеціальні комп'ютерні програми. З їх допомогою, слідуючи рекомендаціям фахівця з весільних зачісок, Ви оберете, в кінці кінців, ідеальний варіант, який і прикрасить Вас в знаменний день.

До речі, напередодні весілля категорично не рекомендується кардинально змінювати колір волосся і форму стрижки. Якщо ж дуже хочеться пофарбувати волосся в інший колір, краще зробити це заздалегідь. Адже якщо результат фарбування Вас не влаштує, то Ви будете просто кусати собі лікті через те, що влаштували собі неприємності своїми руками, та ще напередодні такої важливої події.

Весільні зачіски на довге волосся

У власниць довгого волосся є вибір: зібрати їх на потилиці в вигадливий кок, випустивши на скронях кілька креативних локонів, або влаштувати водоспад струмуючих кучерів. І те, і інше буде виглядати приголомшливо під руками досвідченого стиліста, який, створюючи для Вас шедевр з волосся, обов'язково врахує і фасон фати, капелюшки, діадеми. До речі, вибір цих аксесуарів теж потрібно робити з фахівцем, інакше можна зробити грубу помилку, яку не виправиш ніякою зачіскою. Але ж Ви хочете в день свого весілля виглядати чудово!

Весільні зачіски на коротке волосся

Наречена з короткою стрижкою або волоссям до плечей може на весіллі виглядати не менш чарівно, ніж володарка розкішної шевелюри. Така довжина дозволяє створювати безліч варіантів весільних зачісок. До речі, гривки знову увійшли в моду, і сьогоднішні наречені з задоволенням підкреслюють свій привабливий образ милої (або, навпаки, зухвалої) дівчини гривкою. Різноманітні варіанти стрижки "боб", досить популярної в цьому сезоні, легко трансформувати в святкову зачіску. Дотримуйтесь рекомендацій стиліста, і Ви неодмінно знайдете свій образ, в якому в день весілля будете просто чарівні!