Як вибрати сорочку для нареченого?

Як вибрати сорочку для нареченого?

Сорочка - дуже важливий елемент образу нареченого. Але як вибрати сорочку, щоб і коханому підійшла, і Вам сподобалася - і бажано зробити це в прискореному темпі, адже знаємо ми, як вони по магазинах ходити не люблять?!

Тканина

Дуже важливий аспект. Носити її повинно бути і приємно, і зручно, і щоб до кінця дня вона виглядала чудово. Тому обов'язково звертай увагу на якість! Найкращі сорочки з підвищеним вмістом бавовни. Але не багатьом вони підійдуть за ціною, тому оптимально вибрати тканину з вмістом 35%:65% бавовни в поліестеру відповідно. Така сорочка буде і гідно виглядати, і не створюватиме дискомфорту.

Синтетиці відразу говори велике і жирне НІ! Виглядають вони не дуже, сидять приблизно так само і крім цього, в них неприємно знаходитися в жару, тому що вологу вони не поглинають.

Як вибрати сорочку по кольору

Класичний варіант на весіллі – біла сорочка. Проте сьогодні молодята все частіше обирають сорочки інших кольорів. Щоб вибрати сорочку чоловікові по кольору, придивіться до його кольору очей - підберіть подібний відтінок і не помилитеся! Важливий момент: вибираючи сорочку, важливо врахувати те, як вона буде відтіняти обличчя чоловіка.

Як вибрати сорочку чоловікові з жовтуватим відтінком шкіри? Уникайте жовтого, сірого і ясно-зеленого відтінків сорочок. Засмаглим і смаглявим не слід підбирати сорочки із червоно-коричневим або жовтогарячим відтінками. А якщо ти сумніваєшся в кольорі, то вибирай білу або бежеву сорочку - не прогадаєш.

Комір

Мода зараз не стоїть на місці, тому форму можна вибрати на будь-який смак. Але комірці для краватки і метелика відрізняються, тому не переплутай.

Як вибрати сорочку?

Подивіться на шви. Вони дають зрозуміти про рівень якості виробу. Манжети обов'язково повинні визирати з-під піджака. Вони можуть бути на запонках або на ґудзиках.

При виборі гарної сорочки, звертають увагу на розмір коміра, довжину рукава і ріст нареченого. Сорочка виглядає ідеально тоді, коли не стовбурчиться і не утворює складок. Розмір комірця береться з розрахунку обхвату шиї плюс 1-2 см. Якщо підбирати сантиметр у сантиметр, то сорочка буде здавлювати горло. Але й великий зазор неприйнятний. При затягнутій краватці комір повинен виглядати бездоганно. Рукав сорочки крім того, що повинен виступати з рукава піджака, повинен починатися від краю плеча, щоб сорочка виглядала по розміру. А з ростом усе простіше. Погрішність при виборі сорочки - 2-3 см.