Як вибрати правильний гаманець?

Як вибрати правильний гаманець?

Гаманець може багато розповісти про свого власника. Він, як жоден інший аксесуар, демонструє матеріальне становище, статус і відчуття стилю. Це та річ, яку використовують щодня, тому вибирати гаманець слід дуже ретельно. Щоб надалі покупка радувала вас кожен день, візьміть на замітку поради щодо вибору гаманця.

Вибір моделей задовольнить будь-який смак. Гаманець може бути виконаний як в молодіжному стилі, так і в строгому класичному. На прилавках магазинів ви напевно знайдете гаманці із затискачами для грошей та відділеннями для кредиток, гаманці з декількома відділеннями, в яких гроші не згинаються.

Для виготовлення гаманців використовується штучна шкіра, екологічна шкіра, текстиль і натуральна шкіра. Кожен матеріал має свої плюси і мінуси, які слід враховувати при купівлі аксесуара. Вибираючи гаманець зі штучної шкіри, слід враховувати, що він не прослужить вам довго. Після деякого періоду його експлуатації на ньому з'являться тріщини. До плюсів такого гаманця слід віднести недорогу ціну. Гаманці з текстилю мають гарний зовнішній вигляд, але вони вкрай нетривкі. Гаманці з натуральної шкіри мають кращі характеристики. Вони міцні, зручні, приємні на дотик і довготривалі.

При виборі гаманця потрібно звернути увагу і на якість його виготовлення. Рівні, акуратні шви вкажуть на його гарну якість. Підкладка гаманця повинна бути виконана з якісної міцної тканини. Не забудьте перевірити застібки і блискавки гаманця. Фірмова упаковка, сертифікати якості та гарантійний талон вкажуть на те, що обрана вами модель гаманця - не підробка.