Як вдало вийти заміж?

Як вдало вийти заміж?

Практично кожна з нас мріє, щоб її шлюб був щасливим, і тому ми боїмося помилитися у своєму виборі. Саме з цієї причини ми часто сумніваємося - виходити нам заміж чи ні.

Іноді, багатьом з нас, закрадається в голову дуже серйозне питання: а чи варто взагалі виходити заміж!? Особливо це питання задають собі дівчата, яким зробили пропозицію руки і серця. І кожна хоче дізнатися, как удачно выйти замуж. Давайте проаналізуємо, які чинники мотивують нас і породжують сумніви.

  • Раптом він не той єдиний. Це найпоширеніша причина у молодих дівчат, через яку вони бояться виходити заміж. Так, це звичайно риторичне питання, з приводу єдиного і долі, але, тим не менш, факт залишається фактом. Якщо ви замислюєтеся над тим, що ваш наречений не той єдиний, швидше за все, це так і є, адже якщо б ви його сильно любили, то не допускали б думки, що крім нього у вас може бути хтось ще.
  • А якщо мине кохання… Дуже багато дівчат бояться, що вийшовши заміж, у них може пройти кохання і це перекреслить все їхнє подальше життя. На дане питання хочеться відповісти однією дуже хорошою фразою: «Якщо ви не живете, то вам і не вмирати ...». Поки ви кохаєте, насолоджуйтеся цим, а щоб кохання не згасло, цінуйте його.
  • Його зраду я не переживу. Ще одним приводом для переживань є можливі майбутні зради чоловіка. Якщо ви не довіряєте своєму хлопцеві до заміжжя, то не дарма ви боїтеся за нього виходити заміж. У випадку, коли ви довіряєте своєму хлопцеві, але стереотипна думка не дає вам спокою - заспокойтеся, якщо він вас дійсно любить, то не зможе зрадити. Але і ви також повинні робити все, щоб вашому майбутньому чоловікові було добре з вами і він навіть не допускав думки про іншу.
  • Якщо після весілля він зміниться… Дуже часто буває так, що кохану людину, після весілля ніби підміняють, він починає вказувати, командувати, не приділяє стільки уваги як раніше, чи не робить подарунків і т.п. Від цього ніхто не застрахований, тому до вступу в шлюб радимо якийсь час пожити разом і дізнатися один про одного краще, щоб спільне життя не стало для вас неприємним сюрпризом.
  • Боюся змінити своє життя. Зі вступом у шлюб, життя дівчини змінюється, у неї з'являються нові обов'язки, змінюється соціальний статус, одним словом вже не буде тієї безтурботності і свободи, яка була раніше. Якщо ви любите свого хлопця, то заради нього ви будете готові поміняти все своє життя, причому, навіть кардинальним чином.

Виходити заміж, звичайно ж, потрібно, але тільки коли ви чітко впевнені і хочете цього, а не мучитеся в сумнівах. Чому в статті як вийти вдало заміж ми говоримо про те, чи варто виходити заміж? Відповідь дуже логічна і проста: якщо дівчина сумнівається, виходити заміж чи ні, то, швидше за все, її почуття не такі сильні, раз дають приводи для сумнівів, і як наслідок, шлюб вдалим не буде.

Вдалий і успішний шлюб залежить не тільки від вас, але і від вашого майбутнього чоловіка, тому, перед тим як виходити заміж, ви повинні добре пізнати свого обранця, зрозуміти, що таке мужская психология. На думку психологів, найоптимальніший період тривалості стосунків, до моменту вступу в шлюб - три роки, за цей час ви перевірите свої почуття, і зможете прийняти правильне рішення: одружуватися або краще розійтися.

Обговоріть зі своїм молодим чоловіком те, яким ви бачите ваше спільне життя, не соромтеся при цьому розповісти йому і про свої занепокоєння.

Часто дівчата заздрять своїм подругам, які відгуляли весільні торжества і живуть сімейним життям, а самі досі не вийшли заміж, але ж так хочеться весілля, фату і білу сукню. Весілля не головне, головне - це людина за яку ви вийдете заміж, так як неправильний вибір зруйнує ваше життя, і ви потім будете проклинати таке весілля, і фату з сукнею на додачу.

Удачі вам!