Як розвивається весільна відео зйомка?

Як розвивається весільна відео зйомка?

Відеозйомка в наш час стала практично невід'ємною частиною кожного весілля. Але давайте проаналізуємо, як працювати весільні відеооператори з моменту виникнення даної послуги до наших днів. Послуга ця досить молода і з'явилася набагато пізніше ніж, наприклад, фотозйомка весіль. Це пояснюється, по-перше, тим, що відеозйомка сама по собі зародилася набагато пізніше, ніж фото, та й більш-менш доступні камери з'явилися в нашій країні лише в 90- х роках минулого століття. До того ж у радянські роки більшість людей і мріяти не могли про таку розкіш як відеокамера.

Перші весільні відеооператори працювали з касетними камерами, тобто саме святкування записувалося на плівку. У сучасних умовах цифрові камери повністю витиснули своїх плівкових побратимів, техніка стала менш габаритною, і відрізнити професійну камеру від аматорської зможуть тільки люди, що цікавляться електронною технікою. Усі ці фактори привели до того, що практично будь-яка людина зможе зайнятися такою професійною діяльністю, як відеозйомка весіль. Як наслідок, дуже сильно зросла кількість весільних відеооператорів, посилилася конкуренція. Тому вибрати справжнього професіонала стало досить складно і цьому питанню в процесі підготовки до весілля молодятам варто приділити особливу увагу. Окрім весільної відео зйомки особливою популярністю в наші дні користується така послуга, як створення корпоративних фільмів, повідомляє столичная студия STAR Video. Відеокліп, створений індивідуально під кожного замовника, допомагає зміцнити імідж компанії і сприяє її процвітанню.

В наш час з'являються нові сайти, іде боротьба між відеооператорами за клієнтів і боротьба ця відбувається, в основному, на просторах Інтернету. Таким чином, протягом найближчих років прогнозується подальший ріст пропозиції на ринку весільної відеозйомки і збільшення конкуренції.