Як правильно знімати весільний макіяж?

Як правильно знімати весільний макіяж?

Дуже важливо нареченим знати, як правильно змивати весільний макіяж, адже це таке ж мистецтво, як і саме нанесення макіяжу. Що треба очищати в першу чергу? Який тонік або лосьйон варто використовувати? Знаючи відповіді на ці питання, ви зможете правильно змивати макіяж, а ваша шкіра завжди буде красивою і здоровою.

АКТУАЛЬНО:

Для початку потрібно зняти помаду з губ. Для цього вам знадобиться ватний диск, на який треба нанести молочко для демакіяжу, після цього дуже обережними рухами треба знімати помаду. Напрямок руху - від куточків і до середини губ.

Наступний етап - це зняття туші. Якщо при нанесенні макіяжу, використовувалися тіні, тоді починати треба саме з них. Візьміть ватний диск, нанесіть на нього молочко для зняття туші, починайте знімати макіяж - ваші рухи повинні бути спрямовані від перенісся і до скроні. Знімати туш можна від кореня і до кінчиків вій.

Тепер можна приступати до зняття пудри або тонального крему. Якщо ви любите знімати макіяж з використанням води, тоді для вмивання використовуйте пінки, муси або гелі. Наступний метод видалення пудри - це використання спеціального молочка. Молочко треба нанести на шкіру, потім легкими рухами рівномірно розподілити на шкірі, і тільки після цього за допомогою сухої серветки або ватного диска зняти молочко. Після цього треба використовувати заспокійливий тонік, за допомогою якого видаляються залишки макіяжу, тонізується і освіжається шкіра.

Під час зняття макіяжу дуже важливо дотримуватися одного головного правила - рухи повинні відповідати природньому напрямку для вашого обличчя, щоб випадково не розтягти шкіру і не спричинити появу передчасних зморшок.

Ватні вироби повинні бути вибілені без використання хлору, в іншому випадку хлористі сполуки будуть контактувати з вашою шкірою і може з'явитися алергія.

Також особливу увагу треба приділити гладкості поверхні ватних паличок і дисків - у жодному разі не повинні відокремлюватися окремі волоски, тому що вони можуть випадково потрапити в очі.

Більшість наречених погоджуються з думкою, що косметика эйвон Украина відрізняється високою якістю і доступністю. Відвідайте сайт компанії avon-business.com, перегляньте каталог і оберіть для себе хорошу косметику!