Як правильно вибрати весільні аксесуари?

Як правильно вибрати весільні аксесуари?

Весілля - це не тільки радість, але й клопоти, починаючи від вибору сукні до замовлення банкетного залу. Крім сукні для нареченої важливі ще й різноманітні аксесуари - взуття, прикраси і так далі. Часом ті з них, які дійсно будуть ідеально доповнювати наряд, знайти дуже складно і під час пошуків доведеться обійти не один магазин. Весільну біжутерію можна придбати і через інтернет-магазин весільних аксесуарів, де пропонується величезний вибір такої продукції на будь-який смак і колір.

Ось кілька порад, які дозволять зробити правильний вибір серед сучасного розмаїття весільних аксесуарів. Завжди актуальні рослинні мотиви - квіти, листочки, квітучі гілочки, окремі пелюстки. Дуже стильно виглядає повторення страз і квітів з сукні в зачісці нареченої. Весільні рукавички бувають різної довжини і, звичайно, найдовші можна одягти тільки з сукнею-корсажем без рукавів. Короткі рукавички і рукавички-мітенки (в них «немає пальців» і їх можна не знімати всю церемонію) візуально звужують і подовжують руку. Весільні плаття (рос. свадебные платья) і туфлі взаємопов'язані, так як від висоти каблука залежить довжина плаття і навпаки. Крім краси слід орієнтуватися і на зручність - адже наречена не буде знімати туфлі під час свята, а незручне взуття має тенденцію натирати і втомлювати ноги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати весільну сукню по фігурі

Сумочка не повинна бути занадто великою - адже жінка прийшла на весілля, а не в магазин за покупками. Маленький клатч буде не завжди зручний, тому що його не можна повісити на руку, а доведеться весь час тримати в руках. Найбільш зручним буде маленький «мішечок», в оформленні якого будуть повторюватися мотиви сукні та інших аксесуарів. Приділивши належну увагу аксесуарам, ви додасте своєму образу ще більшої унікальності, вишуканості і досконалості.