Як правильно вибрати салон весільних суконь

Як правильно вибрати салон весільних суконь

Весілля - найважливіша подія в житті будь-якої дівчини, і необхідно підійти до організації цього свята з усією відповідальністю, врахувавши всі нюанси і складності. Одним з найважчих питань є вибір весільного плаття. Як знайти те єдине, в який салон звернутися і якими принципами керуватися при виборі? Рекомендації всіх експертів можна звести до 5 основних порад:

1. Задійте знайомих. Напевно у вас є подруги, які вже мають досвід пошуку та підбору весільного вбрання, вони можуть підказати салон з найкращим обслуговуванням і оптимальними цінами або, як мінімум, застерегти від недоброякісних магазинів.

2. Почніть пошук по інтернету. Сьогодні будь-який солідний салон весільних суконь має свій сайт і каталог з фотографіями, де можна подивитися різні моделі. Наприклад, vesna-wedding.com – це офіційний сайт салону Vesna. На деяких веб-ресурсах навіть можна зробити замовлення онлайн або «забронювати» наряд на потрібний вам день. В інтернеті можна знайти опис та характеристики різних моделей, плюси і мінуси того чи іншого вибору, порівняти ціни і почитати відгуки про салони. Якщо ви вибираєте сукню напрокат - через інтернет точно також можна зробити завчасне замовлення.

3. Обдзвоніть магазини весільних суконь заздалегідь. Якщо ви обмежені по вартості, потрібно максимально розширити свій вибір - дізнатися, які моделі є в продажу за потрібною вам ціною, чи діють знижки, з якої тканини зроблені сукні, яких кольорів і розмірів. Якщо ви маєте намір купити весільне плаття, уточніть, у скільки обійдеться підшивання наряду по фігурі (є салони, де це роблять безкоштовно).

4. Звертайте увагу на репутацію салону. Чим довше магазин працює на ринку, чим більший досвід і вагоміша репутація, тим більша ймовірність, що ви підберете якісний і відповідний вам наряд в короткий час. Про репутацію говорить не тільки кількість років життя фірми, але і зовнішній вигляд салону, рівень обслуговування, компетенція продавців. Навіть наявність вивіски і покажчиків про місце знаходження салону мають значення - якщо його важко знайти або він розташований у маленькому, не надто затишному приміщенні, це сигнал про те, що якість товару чи сервісу не відповідає вимогам навіть середнього рівня.

5. Ходіть за покупкою в вихідний день. Пам'ятайте, що вибір весільного плаття - це не просто стандартний похід по магазинах, це така ж робота, як будь-яка інша. Запасіться терпінням, енергією, бойовим настроєм - все це вам згодиться. Краще відразу розбити магазини за географічним принципом - спочатку відвідати салони одного району, потім переміститися в інший, щоб заощадити час і сили. Обов'язково візьміть вихідний, і ні в якому разі не йдіть за сукнею після закінчення робочого дня - сил у вас вистачить максимум на 1-2 магазина, та й потрібного настрою вже не буде. Найстрашніше, що може стати результатом такого «походу» - покупка плаття, яке потім вам не сподобається або розчарує. Також варто пам'ятати, що у вихідні дні в весільних салонах буває багато народу, а тому варто вести пошук сукні в будні.

Дотримуючись цих нехитрих порад, ви зможете звести всілякі ризики до мінімуму. Звичайно, найголовніше, про що ще варто пам'ятати - важливо прислухатися до власної інтуїції і першого враження. Адже весільна сукня, вибрана вами, стане саме тією родзинкою, яка прикрасить найкращий день у вашому житті і створить приємні спогади, які будуть гріти вас ще довгі роки.