Як організувати виїзну церемонію?

Як організувати виїзну церемонію?

Давайте поговоримо сьогодні більш детально про організацію виїзної церемонії. Почнемо з того, чому сьогодні вибирають виїзну церемонію замість офіційної реєстрації в Загсі. Виїзна церемонія створюється виключно для молодят, хороший церемоніймейстер (рос. ведущая выездной церемонии) знайомитися з парою і завжди пише індивідуальний текст, тобто сценарій церемонії. Так гості, рідні та близькі відчують всю урочистість моменту. Також ведучий підкаже вам, чим можна прикрасити і доповнити церемонію.

Ось деякі складові процесу організації виїзної церемонії:

1. Красива весільна арка (колірне оформлення вибирається молодятами). Арка повинна бути стійкою, щоб в момент церемонії несподівано не впала.
2. Столик для розпису.
3. Доріжка з якісного щільного матеріалу. Компанії з гарною репутацією не пропонують доріжку з тканини. Тканина не може лежати рівно на траві і піднімається від вітру. Така доріжка виглядає недбало.
4. Книга, подушечка, келихи.
5. Клятви. Ведучий обов'язково бере участь у написанні клятв, якщо в цьому є необхідність.
6. Щоб виїзна церемонія пройшла добре, обов'язково повинно бути встановлено музичне обладнання. Якщо на церемонії працює ді-джей, то він повинен стежити за тим, що відбувається і ставити зазначені в сценарії треки. Сценарій повідомляється ді-джею заздалегідь.
7. Професійний ведучий не буде проводити виїзну церемонію без мікрофона. Якщо вам кажуть, що можна обійтися і без мікрофона, не вірте. Це не професійно і неякісно. У цьому випадку чути що відбувається, будуть тільки гості, які сидять у перших рядах.
8. Устаткування для церемонії варто привезти заздалегідь. Воно повинно бути встановлено і перевірено як мінімум за 40 хвилин.
9. Також у церемоніймейстера повинен бути свій мікрофон. Зверніть на це увагу.