Як купити побутову техніку в Інтернеті?

Як купити побутову техніку в Інтернеті

Покупка товарів через всесвітню мережу дозволяє солідно заощадити ваші кошти, якщо підійти до цього питання правильно. Наприклад, відвідавши інтернет-магазин http://1monetka.com.ua, я зрозуміла, що ціни на побутову техніку можуть бути досить лояльними. Але що потрібно знати при замовленні побутової техніки через Інтернет?

Купуючи дорогу побутову техніку онлайн, ви ризикуєте натрапити на безліч підводних каменів. Що потрібно знати перед оформленням замовлення? Ретельно вивчіть технічні характеристики товару. Від цього залежатиме ціна, яка може істотно відрізнятися на схожі, на перший погляд, моделі техніки. З'ясуйте питання комплектації товару. До нього може додаватися гарнітура або додаткові технічні засоби. Важливо перевірити весь комплект при доставці. Почитайте відгуки про товар на інших сайтах і форумах. Якщо ви знайшли онлайн магазин, де ціна на товар в рази нижче, не варто ризикувати, можливо, це нелегальний магазин або його товар - конфіскат. Вивчіть гарантійні зобов'язання магазину і уточніть, з яким сервісом вони співпрацюють. Дізнайтеся детальніше про це в сервісному центрі. При оформленні замовлення не полінуйтеся передзвонити в магазин і уточнити у менеджера ще раз ціну, терміни доставки товару, вартість доставки. Врахуйте, що якщо ціни вказані в у.о., ви можете втратити гроші на курсі валют.

Перевірте цілісність упаковки, вона не повинна бути пошкоджена, в іншому випадку це може означати, що товар доставлявся недбало, що могло вплинути на термін його служби та якість функціонування. Ретельно перевірте, чи вірно заповнений гарантійний талон, перевірте вказаний серійний номер і модель телефону, переконайтеся в наявності «живих» печаток в гарантійному талоні. І найголовніша порада при купівлі техніки через інтернет - довіряйте свій вибір надійному магазину, який існує не один день і про якого ви чули позитивні відгуки від друзів і близьких.