Ідеї для весільних подарунків: меблі

Ідеї для весільних подарунків: меблі

Перепочивши після весілля, молодята зазвичай приступають до складної задачі - облаштування сімейного гніздечка, і обов’язок хорошого гостя - їм у цьому допомогти. Внести свою лепту можна, наприклад, подарувавши на весілля меблі.

Ідеально тематичний подарунок на весілля - величезне двоспальне ліжко. Чим помпезніше і химерніше воно буде - тим краще, адже це перше законне шлюбне ложе молодих. Такий крупний подарунок зазвичай купується декількома гостями. Якщо гідне спальне місце у молодят вже є, можна придбати м'які меблі або обідню зону.

Кухонний гарнітур краще не купувати - у будь-якої господині, навіть молодої, своє бачення облаштування кухні, кількості поличок в шафах, і по-справжньому комфортну кухню здатна вибрати тільки та, що планує провести на ній значну частину свого сімейного життя. Непоганим подарунком може стати також комплект плетених меблів з ротанга - у разі, якщо молодята планують оселитися у квартирі з великою лоджією, де можна обладнати зону відпочинку, або в приватному будинку, або якщо у них вже є дача з будиночком. Пластикові меблі для тих же цілей дарувати не варто, думаю, зрозуміло, чому.

Якщо скооперуватися вам немає з ким, можете дарувати меблі-«одинаки» - наприклад, крісло-гойдалку, набивне крісло-«краплю», схоже на мішок, скляний столик, туалетний столик в спальню. Вибираючи «одиночний» предмет, уявляйте, як він буде виглядати в майбутньому житлі молодих, чи не доведеться їм міняти обстановку через те, що ваш подарунок не впишеться в інтер'єр.

Чесно кажучи, меблі вважалася бажаним подарунком на весілля років двадцять тому, коли купити їх було непросто і за гарнітурами стояли в чергах по кілька років. Зараз, за наявності величезного вибору меблів на будь-який смак і гаманець, краще дарувати таки подарункові сертифікати або «цільовий» конвертик з грошима і написом «купіть собі диван».

Якщо вам все-таки хочеться показати молодятам та гостям широту душі, врахуйте декілька моментів:

  • Терміни доставки в різних магазинах меблів можуть доходити до п'яти-семи днів, тому купуйте подарунок приблизно за тиждень і домовляйтеся, щоб його привезли за адресою молодят на наступний після весілля день. Щоб позначити, що саме ви даруєте, збільште з меблевого каталога картинку з купленою в подарунок моделлю, роздрукуйте на щільному папері, обв'яжіть бантом і даруєте як листівку.
  • Якщо молодята поки живуть на орендованій квартирі або в батьків - краще подаруйте безстроковий подарунковий сертифікат.
  • Вибираючи мебель из дерева в подарунок, дивіться в першу чергу на якість і міцність, а не на модну марку.
  • Будь-яка велика покупка повинна бути заздалегідь обумовлена якщо не з самими молодятами, то хоча б з їхніми батьками - може, наречені взагалі проти такого міщанського атрибуту, як ліжко з балдахіном, і їм реально зручніше спати на водяному матраці.