Хорватія – ідеальне місце для життя і проведення весільної церемонії!

Хорватія – ідеальне місце для життя і проведення весільної церемонії!

Якщо Ви шукайте унікальне місце для вашого весілля за кордоном, то можете вибрати Хорватію. Ця країна, можливо, і не є країною, яку відразу можна назвати ідеальною для організації весілля, але як тільки ви дізнаєтеся більше про цей відритий і красивий Європейський край, ми впевнені, що вона увійде в Ваш обраний список, де Ви хочете влаштувати весілля за кордоном.

Багато закордонних туристичних журналів заявляють, що привабливість країни - її унікальна комбінація культури, історії, кухні, доступності та купівельної спроможності. У цьому плані її можна розглядати не тільки як країну, де можна вигідно придбати нерухомість, наприклад квартиру в Перой, але й як ідеальне весільне місце.

Хорватія з її приголомшливим поєднанням мілководдя і острівних рельєфів - це очевидна альтернатива Середземному морю. Безумовно, найбільш популярне місце в Хорватії - Дубровнік, хоча інші міста вздовж Адріатичного узбережжя також ростуть у весільній популярності. За останні роки кількість українців,які бажають провести весілля в Хорватії, невпинно зростає. Так що, є про що задуматися ... І звичайно ж пам'ятайте, що замовляючи в агенції таку послугу, як проведення весілля під ключ, ви завжди можете бути впевненими, що все пройде найкращим чином і ваше весілля сподобається і вам, і вашим друзям.

Якщо ви бажаєте «прикрасити індивідуальністю» вашу весільну церемонію, можна вибрати власну музику і тексти весільних клятв! В Хорватії для молодят можна влаштувати все, що завгодно і де завгодно. Тобто шлюби в Хорватії можна офіційно укласти в будь-якому палаці або парку і т.п., було б бажання! Так що весілля аз кордоном, в Хорватії, Загсом не обмежується!

У Хорватії цивільна церемонія може проводитися як в ратуші міста, де ви залишаєтеся або в будь-якому іншому місці за вибором молодят. Весільна церемонія займає приблизно 25 хвилин і проводиться на хорватській мові. Офіційний перекладач буде обов'язково присутнім на весільній церемонії при реєстрації шлюбу, щоб перекласти вашу весільну церемонію на українську мову ...