Обираємо для медового місяця екзотичний рай!

Обираємо для медового місяця екзотичний рай

Ваша весільна подорож - це ваш шанс довести всім оточуючим, що казки бувають не тільки у казках! Змініть осінь на вічне літо, а сумне постукування дощу по даху на шум прибою. Знайдіть свій власний рай на землі в одному з цих екзотичних місць:

Мальдівські острови - тут починає здаватися, що тишу під час вашого відпочинку в гамаку під пальмою може порушити тільки ласкавий і спокійний шум хвиль. Цей куточок спокою створений для того, щоб дивувати вас фантастичним підводним життям. Зустрічайте ранок в екзотичних бунгало, вдень довіртеся досвідченим інструкторам по дайвінгу та віндсерфінгу, а вечір завершіть чарівним заходом сонця!

Канарські острови - це поєднання мальовничих пейзажів і розкішних піщаних пляжів з активним нічним життям. Тут, окрім моря і сонця, у вас є можливість відвідати численні бари, клуби і ресторани. Незважаючи на те, що острови канарського архіпелагу дуже відрізняються один від одного, вони офіційно визнані гідними найвищої оцінки чистоти та найвищого рівня сервісу.

Куба - це ідеальна можливість поєднати пляжний відпочинок на Варадеро з відвідуванням колоритної Гавани або сховатися від решти світу на маленьких островах. Переконайтеся в доброзичливості і гостинності кубинців і відчуєте себе найбажанішими гостями! Тут вас чекають кольорові рівнини, тропічні ліси, екзотичні рослини і гірські вершини!

Шрі-Ланка - переконайтеся в тому, що саме в цій країні абсолютної і ні з чим не порівнянної екзотики знаходяться 7 з 130 історичних цінностей, що охороняються ЮНЕСКО!

Домініканська республіка - країна нескінченних білосніжних пляжів, кришталево чистої води і вічного літа. Переймайте запальні ритми національних танців і оцінюйте високий рівень сервісу готелів, з величезними територіями і широкими пляжами. Вас очікує неповторне побачення з чудовими водоспадами, яскравими квітами і спокоєм.

А можливо Вас зацікавить отдых в Египте? Єгипет –це надзвичайно популярний напрямок серед вітчизняних молодят. Заходьте на сайт bluesky.ua, дізнавайтеся всі переваги відпочинку в Єгипті і замовляйте путівки!

Весільна подорож в одній з цих країн, перетворить початок вашого спільного життя в казку зі смаком тропічних фруктів, ароматами екзотичних рослин і сонцем в долонях. Залишилося тільки вибрати!