Другий шлюб - яке організувати весілля?

Другий шлюб - яке організувати весілля?

Перший шлюб, тобто перше весілля – це щось довгоочікуване і чарівне. Адже два закоханих серця з'єднуються, утворюється нова сім'я. Стільки планів попереду! Але іноді цим планам не судилося збутися, іноді щасливе майбутнє життя закінчується крахом. Після таких подій ставлення до одруження змінюється кардинально. Але, чому так стається? Хіба після невдачі потрібно опускати руки?

Ні, потрібно подумати, все добре проаналізувати і почати спочатку. Адже тепер ви стали дорослішими, навчилися цінувати життя, розуміти і мислити мудро. Тому другий шлюб повинен стати для вас саме таким, про який ви мріяли все життя. Нехай другий шлюб і друге весілля стане вашим ідеальним святом.

Не повторюйте той же сценарій - підіть по іншому шляху. Загальне застілля змініть на свято для двох, на романтичну поїздку, оригінальний вечір, вечірку для найближчих. Якщо у вас є чудовий подарунок від першого шлюбу - ваш малюк, беріть його з собою. Діти щасливі, коли їх батьки закохані. Тепер вам вже не доведеться самостійно думати, как одеть ребенка в школу, як справитися з домашніми клопотами. Всі ці турботи і хвилини радості ви будете ділити разом з другою половинкою, вашим майбутнім чоловіком.

Якщо ви плануєте організувати величезне святкування і запросити всіх близьких та рідних людей, то для вашого малюка також знайдеться роль на торжестві - він може нести весільний букет поруч з мамою на виїзній церемонії реєстрації шлюбу або піднести обручки. Який би ви не вибрали сценарій для другого весілля, пам'ятайте, що попереду у вас щасливе життя, яке ви будуєте самостійно. І не думайте про погане, адже ми самі створюємо своє щастя.

Злагоди і щастя Вам!