Для нареченої: Епіляція перед весіллям

Епіляція перед весіллям

У процесі підготовки до весільного торжества важливо нічого не забути, ні одну дрібницю. Тоді все буде «як по маслу», а наречений з нареченою залишаться задоволеними. Але часто за клопотами по організації свята, підбору нарядів нареченому і нареченій та іншими численними справами забуваються багато дрібниць, які в той же час також важливі. Зокрема, наречена повинна бути повністю підготовлена до весілля - як морально і психологічно, так і зовні. Причому, якщо з першим майже завжди все в порядку (адже кожна дівчина мріє про цей день), то в питанні зовнішності існує безліч нюансів.

Зовнішність нареченої - це не тільки весільна сукня і прикраси, які, безумовно, відіграють найважливішу роль у формуванні її образу. Але важливо також пам'ятати і про те, що по закінченні цього прекрасного дня, коли всі гості задоволеними роз'їдуться по домівках, наречений і наречена залишаться наодинці, і настане їхня перша шлюбна ніч. І коли весь зовнішній шик і лоск у вигляді сукні і прикрас буде знятий, наречена повинна постати перед своїм нареченим (вже чоловіком) у всій красі, не менше красивою і привабливою.

Крім усіляких косметологічних процедур для обличчя і тіла, наречена повинна подумати і про епіляцію. Цю процедуру повинна зробити кожна наречена перед весіллям, причому, бажано в салоні, де всі небажані волоски видалять професійно і без наслідків. Безумовно, кожна сучасна жінка доглядає за собою і в інші дні, але ніч після весілля має величезне значення для обох молодят, тому наречена не повинна відчувати дискомфорт і сором через дрібні, але дуже важливі недосконалості свого тіла. Багато наречених вирішують купить эпилятор в киеве, щоб і надалі самостійно проводити цю процедуру і економити таким чином кошти.

Епіляція повинна бути зроблена за 3-5 днів до весілля. За цей час навіть найбільш чутлива шкіра відновиться, а від почервоніння і роздратування не залишиться і сліду. Для тих, хто після весілля планує відправитися у весільну подорож в жаркі країни, можна порадити лазерну епіляцію. Вона має більш тривалий ефект - повторну процедуру доведеться проводити не раніше, ніж через місяць.

Варто згадати і про епіляцію в зоні бікіні. Тут, якщо можна так висловитися, у нареченої існує простір для фантазії - зробити повну епіляцію, або бікіні-дизайн. І те, і інше, безумовно, сподобається нареченому.

Отже, готуючись до весілля, не забудьте про таку, здавалося б, дрібницю, як епіляція - тоді і без весільного вбрання ви залишитеся прекрасною і чарівною!