Дівоча вечірка перед весіллям в сауні

Дівоча вечірка перед весіллям в сауні

Традиційні посиденьки дівчат перед весіллям вже не в моді. В наш час вечірки подружок нареченої більше схожі на сюжети голлівудських комедій про ... холостяцькі вечірки!

Якщо раніше подружки нареченої збиралися виключно, щоб попрощатися з дівочим життям, то тепер деякі вечірки більше нагадують гуляння перед кінцем світу. Клуби, сауни, стриптизери і, звичайно ж, алкоголь - прощаючись з холостим життям, нареченої йдуть у повний відрив.

Навіщо дівчатам потрібні такі дівочі вечірки? Хтось так помстився нареченому, який влаштував подібну вечірку, а в когось просто гроші після організації весілля залишилися, і вони вирішили відірватися наостанок...

У суспільстві є певні гендерні стереотипи: чоловіки вільні поводитися певним чином, жінка так поводитися не може. Але культура змінюється і розвивається. У чоловіків і жінок різний соціальний досвід, але відмінностей між ними немає. До того ж останні дослідження показали, що зараз більше поширений андрогенний тип ідентичності, тобто коли і в чоловіках, і в жінках присутні жіночі і чоловічі риси в рівній мірі, такі типи більш успішні і швидше адаптуються. Практично не залишилося тих жінок, які будуть сидіти вдома, виховувати дітей і чекати чоловіка з роботи.

Що стосується таких дівочих вечірок, то, цілком можливо, засвоюються саме західні норми поведінки. Проведення вечірок в сауні і клубі – це надзвичайно популярно серед сучасних наречених. Якщо Ви шукаєте бані та сауны Киева, щоб провести там своє свято, то відвідайте сайт banisauni.com.ua. Там Ви знайдете безліч пропозицій, серед яких обов’язково буде і Ваш заклад.

До речі, в Німеччині прощання з холостим життям у дівчат відбувається трохи інакше. У них подружки нареченої надягають скромні майки з написом на кшталт «Game Over» (по-англійськи «гра закінчилася»), наречена наряджається більш святково, і весела юрба гуляє по вулицях міста. Подружки придумують нареченій різні кумедні завдання, наприклад, нафарбувати нігті випадковій людині, що-небудь продати. Ну а на зароблені гроші потім сидять десь у кав'ярні.