Діти на весіллі? Захопіть їх корисним і приємним заняттям!

Діти на весіллі? Захопіть їх корисним і приємним заняттям!

Весілля - свято для дорослих людей. Вся увага, квіти, подарунки і поздоровлення адресуються нареченому і нареченій. Що на цьому святковому вечорі закоханих робити малюкам, на яких захід явно не розрахований? Дітей беруть з собою просто тому, що, з різних причин, їх не було з ким залишити.

Діти на весіллі

Тати і мами, дядьки і тітки випивають, танцюють, співають пісні, беруть участь у веселих конкурсах. У програмі ведучого дуже мало (або зовсім немає) номерів із залученням діток. Малюкам швидко стає нудно. Вони починають балуватися і вередувати, набридаючи батькам і гостям, плакати і проситися додому.

З такої ситуації є два виходи. Перший - запрошуючи дорослих, наречені повинні особливо обумовити небажаність присутності дітей на весіллі, що, звичайно ж, не реально. Другий - задіяти дітей у святковій церемонії!

Приготуйте для них однакові ласощі (наприклад, шоколадку) і невеликі сувеніри-іграшки. Хлопчикам - можна подарувати машинки, дівчаткам - ляльки. Крім того можна наборы для творчества купить киев. Подарунків купіть трохи більше, щоб не виявилося "зайвих" малюків, що залишилися ні з чим.

Спеціально обговоріть з тамадою пункти, що стосуються конкурсів для дітей. 2-3 веселих змагання для малечі не займуть багато часу і принесуть чимало задоволення як їм, так і дорослим.

Діти можуть взяти участь у першому танці молодят. Поки закохані танцюють, малюки обсипають їх пелюстками квітів. Молоді можуть взяти дітей на руки і покружляти з маленькими ельфами. Це дуже мило виглядає на весільному відео.

Словом, постарайтеся подбати про участь дітей у святі, і вони залишать ваші нерви в спокої. Малюкам просто ніколи буде нудьгувати.