Діти на банкеті. Чим зайняти дітей на весіллі?

Діти на банкеті. Чим зайняти дітей на весіллі?

Банкет становить більшу частину весільного торжества. І, можливо, що вам доведеться провести в оточенні непосид не одну, і не дві години. Постарайтеся максимально продумати перебування дітей на весіллі, щоб у них не було можливості зіпсувати ваше свято.

Найкращий варіант - запросити аніматора, який буде займатися тільки дітьми на весіллі. При цьому дуже важливо, щоб аніматор міг не тільки слідувати своїм власним сценарієм, а й вміти перелаштовуватися, в залежності від настрою дітей. Крім того, він повинен не просто розважати маленьких гостей, а на деякий час стати справжньою нянею-вихователем. І більшість питань, пов'язаних з дітьми взяти на себе.

З'ясуйте, чи є у адміністрації в ресторані або банкетному залі можливість надати окрему кімнату для дитячого відпочинку. Так буде зручніше і для вас, і для аніматора, і для самих дітей. Це не означає, що потрібно ізолювати дітей на все торжество. Зрештою, дітям хочеться брати участь у святі нарівні з дорослими. Тому можна домовитися, що частину конкурсів для дітей на весіллі візьме на себе тамада. І неодмінно уточніть, що повинні бути спеціальні «дитячі» призи. Інакше можливі всілякі казуси. Наприклад, моя семирічна племінниця на весіллі знайомих виграла в конкурсі ... пляшку горілки!

На весіллі напевно будуть конкурси з категорії «тільки для дорослих». Обговоріть це питання втрьох з тамадою і аніматором (якщо він буде). На час пікантних забав дітей краще відвести з банкетного залу. Або просто виключити такі конкурси з програми.

Добре б приготувати телевізор або великий ноутбук, на якому втомлені діти зможуть подивитися мультфільми. Заздалегідь опитайте батьків на предмет улюблених мультиків або просто попросіть їх принести з собою улюблені dvd-диски. Підготуйте для дітей всілякі іграшки, щоб кожен знайшов для себе забавку. Дізнайтеся також як сделать лизуна в домашних условиях. Така іграшка теж може стати чудовим варіантом для дітей.

Обговоріть з фотографом можливість невеликої дитячої фотосесії на весіллі. Багато дітей дуже люблять фотографуватися. І цей процес може зайняти їх на деякий час. Не соромтеся взяти в ньому участь. Фото нареченої в оточенні маленьких модників може бути надзвичайно милим і, в той же час, креативним.

Окреме питання - дитяче меню на весіллі. Діти молодше 7-8 років, як правило, їдять не те, що їдять дорослі. Тому постарайтеся замовити кілька дитячих страв. З'ясуйте заздалегідь у батьків малюків, чи немає у когось алергії, або інших заборон на певні продукти. Необхідно врахувати цей момент. Найчастіше, універсальні святкові страви для дітей - це млинці, фруктовий салат, картопля фрі, сосиски. І нехай для вас сосиски не здаються святковою їжею, діти їх просто обожнюють!

Серед напоїв обов'язково повинна бути проста питна негазована вода, а також сік або компот. Не потрібно ставити на стіл газовану воду і коктейлі.

Не забудьте з'ясувати у адміністрації банкетного залу можливість поставити спеціальні дитячі стільці. До речі, можна для дітей накрити окремий «стіл», склавши разом кілька невеликих складних столів (їх можуть привезти батьки) і складних стільчиків.