День народження сім'ї

День народження сім'ї

Ваша річниця весілля - це не просто формальний привід для свята! Це можливість створити собі абсолютно особливий настрій, згадати неповторні відчуття від першої зустрічі або хвилюючого, але такого приємного очікування у Загсі. Варіантів того, чим можна зайнятися в цей день, може бути безліч, але ми пропонуємо не обмежуватися традиційним збором друзів і родичів в ресторані, а поєднати (або замінити) його тим, що можна буде назвати тільки вашою історією!

- Відправляйтеся в те місце, де пройшло ваше перше побачення! Пригадайте собі, як все починалося і відзначте продовження вашої історії кохання келихом шампанського;

- Влітку організуйте катання на човні або на конях, восени закутайтеся в плед і грійте долоні чашкою з глінтвейном в кафе на набережній. Взимку не забудьте про ресторани за містом, де ласкаво потріскує вогонь у каміні. Чудовий варіант для зимового святкування – відправитися в Карпати або на дачу. Звичайно ж камін – це неодмінний атрибут вечора, який символізуватиме Ваші теплі стосунки та незгасаюче кохання. Як приємно провести вечір вдвох з чашкою гарячого глінтвейну. До речі, в якості подарунку можна придбати наборы для каминов.

- Можна випити шампанське, нехай навіть і з пластикових стаканчиків, біля входу в ЗАГС, де проходила реєстрація. А після цього неодмінно відправитися гуляти з фотоапаратом по місту, не забувши про ті місця, де ви фотографувалися в день весілля;

- Якщо у весільну подорож вам не вдалося поїхати туди, куди ви мріяли, то річниця весілля може все виправити! Зіставте відпустку з річницею весілля і у вас з'явиться відчуття другого медового місяця.

Згадайте найбільш приємні і хвилюючі моменти вашої історії кохання і постарайтеся відзначити річницю весілля таким чином, щоб до вас повернулися якраз ті теплі й зворушливі спогади. Саме в такому випадку, у вашій скарбничці дуже особистого, тільки вашого, додасться ще один незабутній день, який буде приємно згадувати!