День напередодні весілля

День напередодні весілля

Вже завтра це станеться: ти одягнеш весільну сукню, будеш найкрасивішою, як і прийнято нареченій в цей важливий відрізок її життєвого шляху. Але чому в переддень такої події емоції б'ють через край, все валиться з рук, і турбують думки, що упущені якісь моменти і нюанси і щось може піти не так?!

Насправді так буває практично у кожної нареченої. Потрібно просто заспокоїтися, привести в порядок свої думки і емоції, випивши, наприклад, чаю з ромашкою і мелісою, який приведе в норму душевну рівновагу і не дасть напруженості перерости в стрес і істерику. Перегляньте свій весільний блокнот, обдзвоніть всіх людей, які завтра Вам будуть допомагати. Переконайтеся, що все готово і заспокойтеся.

Цього цілком достатньо, вирішити всі організаційні питання, тому не варто переживати. Приготуйте все заздалегідь, що може знадобитися вранці, безпосередньо в день весілля. Напередодні краще не пити багато рідини, щоб уникнути набряків, а вранці необхідно скористатися хорошим косметичним засобом, обробивши ним шкіру, хоча цілком може підійти шматочок льоду і кружечки огірків на область повік. Не треба хвилюватися і переживати з приводу зовнішності, перукар вирішить всі проблеми, а косметолог прибере маленькі недоліки. Ви все одно будете сяяти на цьому святі, тому що це Ваш день, день, коли Ви станете дружиною для свого обранця.