Декоративне освітлення на весіллі

Декоративне освітлення на весіллі

Вже не знаю чому, але в нас, у Львові, при організації весілля дуже мало уваги приділяють освітленню.

Наречена може до міліметра виміряти стрічечки на лімузині або сперечатися до хрипоти з флористом про відтінок тієї трояндочки в четвертій вазочці на столі троюрідного брата, але коли мова заходить про освітлення - задовольняється тим, що пропонує обраний нею ресторан.

Але ж як тут можна розмахнутися! Особливо якщо мова йде про відкритий майданчик. І зовсім не обов'язково витрачати на це божевільні гроші.

Найпростіший і найбільш романтичний варіант - свічки. Їх можна розставити де завгодно: на столах, на підлозі або підвісити. А самі свічі можуть бути в склянках, колбах, пляшках і навіть звичайних банках, якщо трохи прикласти фантазії до оформлення:

Декоративне освітлення на весіллі

Гірлянди додадуть романтики і легкості оформленню, але отут вже без допомоги групи декораторів не обійтися: досить багато часу потрібно витратити, щоб усе красиво розвісити:

Декоративне освітлення на весіллі

Вибрати святкове освітлення на весілля досить нелегко. Тут потрібно враховувати не тільки колірні тони і яскравість, але і самі характеристики світлотехніки. А сьогодні таких приладів існує чимало.

Для початку, потрібно визначитися, як буде виглядати Ваше святкове освітлення і де воно буде розміщено. Наприклад, якщо у Вас передбачена арка для входу в банкетний зал, її можна прикрасити спеціальними освітлювальними приладами.

Також можна не використовувати основне світло ресторану, а встановити світлотехніку з більш приглушеним світлом. Коли весілля відбувається на відкритому просторі, тут можна встановити ліхтарі різноманітних форм.

Виберіть, які кольори будуть у ламп на Вашому торжестві. Тут усе залежить від стилю весілля. Ви можете підібрати для кожного залу різні кольори. Наприклад, для танцювального залу більш приглушені тони, а для залу самого торжества більш яскраві, щоб гості могли бачити один одного.

Потрібно придбати електротехнічне обладнання? Ящики управління освітленням ЯУО можна знайти на сайті http://www.acko.ua/e-store/xml_catalog/2043/. Корпорація «АСКО-УКРЕМ» пропонує широкий вибір та доступні ціни.