Де шукати хорошого тамаду?

Де шукати хорошого тамаду?

Шукати хорошого тамаду на весільний банкет можна різними шляхами. Можна опитати всіх друзів, родичів і знайомих, можна звернутися в весільне агентство, а можна просто ввести в пошуковий рядок в мережі Інтернет запит «ведучий на весілля». У більшості ведучих є власні сайти. Вже відвідавши сторінку тамади, можна скласти про нього перше враження. Таким чином, через кілька годин у вас з'являться декілька кандидатів на роль ведучого вашого весільного торжества. Звертати увагу необхідно і на фотографію самого тамади, і на зразкові сценарії свят, і на знімки з проведених ним заходів, і, звичайно ж, на відеоролики проведених ним весіль.

Однак без особистої зустрічі знайти справжнього професіонала, швидше за все, не вийде. Краще, якщо вам вдасться зустрітися відразу з декількома фахівцями. Багато молодят, прагнучи знайти кращого серед кращих, влаштовують співбесіду кільком десяткам кандидатів. Вибрати одного єдиного з такої кількості претендентів може бути досить проблематично. На що ж варто звернути увагу?

По-перше, тамада на весілля обов'язково повинен поцікавитися вашими перевагами і побажаннями щодо проведення свята. Унікальний сценарій весілля може бути створений тільки спільно з нареченим і нареченою. По-друге, віддавати перевагу слід лише тому, поряд з ким вам комфортно знаходитися. Ще один секрет ─ вибравши ведучого, потрібно негайно телефонувати йому, інакше його можуть запросити на інше весілля, а вам доведеться заново починати трудомісткі пошуки.

Ведучий на весілля попросить вас внести передоплату. Як правило, вона складає 50% від загальної вартості послуг. Професіонал захоче ознайомитися зі списком запрошених і дізнатися про їх вік і соціальний статус. Ця інформація допоможе йому не помилитися з вибором розважальної та конкурсної програми. Крім того, тамада пояснить, який реквізит необхідно придбати для проведення конкурсів та ігор. Не забудьте обмінятися з ведучим контактними даними і повідомити адресу приміщення, в якому буде проводитися банкет. Обов'язково уточніть, яку кількість часу тамада готовий провести на весіллі, і чи можливо домовитися про декілька додаткових годин за відповідну плату на той випадок, якщо свято раптом трохи затягнеться.

Вибір тамади на весілля ─ дуже відповідальне заняття. Саме від нього цілком і повністю залежить, наскільки добре пройде весільний вечір, і наскільки весело буде на ньому гостям. Хороший ведучий буде окрасою свята, внесе в нього так звану родзинку.