Чи варто друкувати фотографії?

Чи варто друкувати фотографії?

Згадайте, як давно ви друкували фотографії? Не на кольоровому принтері, а в фотосалоні, на гарному фотопапері, у відмінній якості. Відкрийте свій фотоальбом, який зберігайте з дитинства. На якому етапі вашого життя він обривається? На вступі у вуз? Або на народження дітей? Коли у вас з'явився «цифровий фотоапарат»? Нашим батькам пощастило більше - у них є не один фотоальбом, заповнений фотографіями до останньої сторінки. І як же приємно його тримати в руках, перегортати сторінки і слухати цікаві розповіді та описи до кожного дбайливо збереженого знімка...

Так чому ж треба фотографії друкувати, а не тільки зберігати в електронному вигляді? Звичайно, не будемо відмовляти Вас від зберігання фотофайлів на комп'ютері. Адже тут є безліч переваг. По-перше, це не вимагає витрати грошей. По-друге, жорсткий диск в більшості випадків дозволяє зберігати необмежену кількість знімків. По-третє, їх можна передати друзям через скайп або «аську» і викласти в соціальні мережі.

Але подумайте: що буде якщо в один прекрасний момент ваш комп'ютер зламається або злобний і безжалісний вірус, спійманий на просторах мережі Інтернет, знищить всі ваші файли або всю операційну систему і не подавиться? У кращому випадку, будете збирати свою фотоісторію по частинах: у друзів і знайомих, що зберегли деякі фотографії у себе, або з Інтернету, де ви встигли їх викласти в не найкращій якості. Ну а при гіршому розкладі вам залишиться з теплом і сумом згадувати втрачені скарби.

Все змінюється за умови, якщо найдорожчі серцю знімки надійно зберігаються в надрукованому вигляді. Якісно виконаний фотодрук дозволить милуватися фотографіями не тільки вам, але й вашим дітям, онукам і навіть правнукам. Погодьтеся, передавати товстий і красивий фотоальбом з покоління в покоління куди легше і приємніше, ніж сто разів переписувати файли з жорсткого диска на інший жорсткий диск, з флешки на флешку... Тим більше що сучасні фотоальбоми дуже часто самі являють собою справжні витвори мистецтва. Прихильники цифрового зберігання знімків опиняються в абсолютному нокауті: тільки в надрукованому вигляді фотографія стає фотографією в повному сенсі цього слова, «фотокарткою», як модно зараз говорити. Її можна розглянути під будь-яким кутом, помацати і подарувати. Її можна поставити в рамку на комод або камін, дбайливо вкласти в конверт і надіслати другу дитинства, який вже 10 років живе в іншому місті.

Сучасні принтери пропонують, окрім звичних функцій, ще й можливість друку кольорових фото. Якщо Ви є власником такого пристрою, то з легкістю вдома можете друкувати найкращі кадри. Для цього Вам потрібен лише фотопапір. До речі, фотопапір Lomond (фотобумага Lomond) відрізняється високою якістю. Придбати його недорого можна на сайті papershop.com.ua.

Бажаємо Вам красивих фотографій, які залишаться на згадку на довгі роки!