Чи потрібно нареченій дарувати подарунок нареченому?

Чи потрібно нареченій дарувати подарунок нареченому?

За старовинною традицією наречений в день весілля дарував подарунок нареченій, а вона, в свою чергу, дарувала подарунки йому і його родині. Сьогодні багато молодят відмовляються від подарунків один одному, тому що вважають це марною тратою грошей. А багато хто переконаний в тому, що церемонія одруження - це і є найголовніший подарунок, який можуть подарувати один одному закохані люди. І така думка не позбавлена здорового глузду, адже в день весілля ви немов отримуєте в подарунок ключик від серця коханої людини.

Але, з іншого боку, як приємно отримати подарунок від нареченого або ж самій порадувати його несподіваним сюрпризом! Багато заміжніх жінок зізнаються в тому, що момент, коли чоловік дарував їм подарунок після весілля, вони запам'ятали як найяскравіше враження дня одруження. Так може все-таки варто згадати старовинну традицію?

Якщо ви вирішили подарувати подарунок майбутньому чоловікові, радимо вам спочатку поговорити з ним на цю тему. Не варто ставити прямі запитання, тим більше, якщо у вас виникли непередбачені витрати на весілля, адже у вашого нареченого може початися паніка, коли він дізнається, що плюс до всього, йому доведеться купити дорогу прикрасу, яке ви йому замовили. У той же час, якщо ви купите йому подарунок, не порадившись з ним, а він нічого не підготував, ви поставите його в незручне становище.

Ви можете домовитися зі своїм нареченим, і піднести один одному подарунки, які надягнете в день весілля. Наприклад, ви можете купити йому запонки або затиск для краватки, а він вам - браслет або брошку. Подаруйте ці подарунки один одному увечері напередодні весілля або ж передайте з ким-небудь вранці перед весіллям.

Відсутність грошей не завжди може бути приводом відмовитися від подарунка нареченому. Ви можете домовитися і написати один одному любовні листи в день весілля. Теплі і ніжні слова з роками будуть цінуватися вами набагато більше, ніж дорогі подарунки. Та й на самому торжестві ви можете розповісти всім гостям про свої почуття. Придумайте унікальні тости на весілля за ваше кохання, і вони назавжди залишаться у вашій пам'яті.