Чи необхідний професійний фотограф на весіллі?

Чи необхідний професійний фотограф на весіллі?

Незважаючи на широку рекламу і різноманітність запропонованих якісних послуг, багато хто продовжує сумніватися в необхідності найму фахівців, воліючи звертатися за допомогою до друзів або знайомих.

Але такий варіант найчастіше виявляється програшним. Безсумнівно, людина, яку ви попросили по фотографувати торжество, прагне до того, щоб зробити все на належному рівні, але брак досвіду, обладнання та навичок все одно позначиться на якості знімків. Тому якщо ви хочете, щоб весільна фотосесія була найкращою з кращих, атмосферною, красивою, яскравою, захоплюючою, то єдино правильним рішенням буде найм професіонала.

До речі, не забувайте також, що для гарних фотографій потрібен красивий фон. Тому варто приділити належну увагу флористичному оформленню весілля. Щоб зекономити час і в остання дні не їздити за квітами до флористів, можна замовити все через інтернет і скористатися такою послугою, як доставка букетов.

Як знайти відповідного фотографа та відеооператора?

Отже, якщо рішення про необхідність саме професійного підходу вже прийнято, то виникає наступне питання: як вибрати серед всього різноманіття пропозицій найбільш підходяще. Вирішення цього завдання можна розділити на три складові: ваші фінансові можливості, якість портфоліо фотографа і його стиль. Кожен з цих моментів дуже важливий. Втім, на матеріальну сторону справи окремо зупинятися не будемо - тут і так все зрозуміло. Перейдемо до питання якості фотографій і стилю зйомки.

Важливість якості фотографій пояснювати не потрібно, адже ніхто не хоче, заплативши гроші, отримати замість яскравих барвистих фотографій, розмиті неясні силуети, зображення з засвіченим платтям нареченої і т.п. Для того щоб обраний вами фотограф на весілля не підвів з питанням якості - ознайомтеся на тільки з портфоліо, але і попросіть повністю показати кілька зйомок урочистостей. Навіть побіжно переглянувши їх, ви зможете помітити серйозні недоліки фото, якщо, звичайно, такі є, або, навпаки, упевнитися в якості послуг.

Третім моментом є більш особистий, інтимний аспект. Фотосесії весіль, які ви переглядаєте повинні не просто бути якісними, але й подобатися вам. У цьому питанні вам порад не дасть ніхто.

Просто у кожного є свій смак і поняття про красу, і для того, щоб результат зйомки вас задовольнив, необхідно, щоб поняття «красивого» у вас і фотографа співпали. Інакше, навіть якісні та цікаві фотографії можуть здатися поганими, просто тому що не відповідають вашому розумінню прекрасного.

В принципі, на цьому список основних нюансів підбору фотографа на весілля можна завершити. До речі, якщо вам також потрібна хороша відеозйомка весілля, то варто прочитати статтю ще раз, змінюючи слово «фотограф» на «відеооператор».

Завершуючи статтю, залишається побажати лише незабутнього святкового дня і подальшого щасливого сімейного життя.