Ідеальний чоловік

Чоловік мрії

Вибрати собі гідну пару - чи не це головна мета в житті будь особини жіночої статі? Саме жіночої, нехай чоловіки не ображаються, але не від них залежить кінцевий вибір. І, до речі, чому ви читаєте цю статтю? Як знайти ідеального чоловіка – якщо це не ваша тема, то займіться чимось більш адекватним. Отже, як вибрати, а точніше - знайти його серед величезної кількості потенційних претендентів? Будемо послідовні і раціональні, щоб шукати конкретну людину, трохи препаруємо нашу мрію і розкладемо по поличках усі свої побажання і вимоги. Чого ми чекаємо?

Сніданок у постіль, як не дивно, є одним з найважливіших ознак любові і вдячності, на думку величезної кількості жінок. Ну що ж, щоб не витрачати дарма час на вироблення цієї цінної звички у індивідуума непідготовленого, варто відразу ж звернути свій погляд на обслуговуючий персонал ресторанів і кафе нашого міста і спробувати знайти свою другу половину саме там. Рефлекс, вироблений роками роботи, і відточені рухи офіціанта наближають вашу мрію до здійснення прямо на очах.

Прямуємо далі, квіти кожен день. Справа не в тому, що чоловіки не хочуть дарувати квіти, сильна половина людства просто про них, з якоїсь неймовірної для жінки причини, не думає. Але є дуже рідкісний різновид чоловіків, для яких квіти не просто подарунок коханій, але і засіб заробітку. Яке чудове поєднання, тим більше, що додатковим бонусом, швидше за все, стане пристрасна і палка любов володаря гарячого південного темпераменту.

Якщо ми вже розглядаємо серйозні стосунки, а ви шукайте чоловіка мрії явно не на одну ніч, то варто задуматися і про дітей. Отже, щоб любив дітей. Ну це, до речі, дуже просто, якщо для вас головне щира любов до дітей, то випускник педагогічного університету - ваша мета.

Інші цінні екземпляри - це молоді люди, які тільки що пройшли всі тяготи армійської служби. Шукати їх слід у міському парку чи на дискотеках. Помити підлогу, винести сміття і почистити картоплю? Не проблема, тільки беріть його ще тепленьким, не дайте розслабиться після служби, а то по закінченню деякого часу ці цінні якості можуть бути втрачені. До речі, питання як познайомитися з хлопцем сьогодні дуже актуальні і часто обговорюються на різноманітних форумах.Ось тут http://www.zizn.ru/t8728/ можна знайти поради як звабити сором'язливого хлопця.

Любов до вашої мамі - важливий пункт у списку якостей, якими ідеальний чоловік просто зобов'язаний володіти. На жаль, дуже часто викликати цю любов велика проблема, з чим це пов'язано - не менш велика загадка для всіх тещ світу. Тут потрібно націлитися на людей глибоко духовних, спокійних, загалом, тих, хто просто зобов'язаний любити всіх і кожного, а простіше кажучи - сходіть-но до церкви.

Ну і останній пункт - мабуть, найпоширеніше бажання жінки «щоб він мене розумів». Придивіться до свого психолога, а якщо його у вас ще немає - обов'язково запишіться на прийом.

А якщо серйозно, мрія - вона тому і мрія, що важко втілити її в житті. Але це зовсім не означає, що всі пошуки свого єдиного кохання марні. Насправді, воно може сидіти за сусіднім столом і прямо зараз непомітно поглядати в твою сторону через екран монітора. І, можливо, його обличчя неголене, квіти він дарував останній раз у першому класі вчительці, а подвійний американо для нього страшно незнайомі слова, зате ніжності і пристрасті в його серці вистачить на все твоє життя. Озирнись і відійди від звичних категорій. І ти побачиш - все вийде!