Чоловік – годувальник, а жінка – домогосподарка?

жінка – домогосподарка?

Студентські роки пройшли, у тебе є диплом, зароблений власним потом і кров'ю (слава Богу, це метафора!), і можливість, зрештою, не розриватися між лекціями і роботою. За спиною кілька років непостійних заробітків і здобуття професії, словом, складний шлях, який можна назвати початком кар'єрного росту. Зараз - стабільний заробіток, наймана квартира, кіт і зустрічі з коханим чоловіком, який ось-ось зробить тобі пропозицію. Попереду - перспектива кар'єрного росту і створення сім'ї, де ти - не домогосподарка, а сучасна бізнес-леді. Але чим ближче дата весілля, тим частіше твоя друга половина натякає на те, що забезпечувати сім'ю - справа суто чоловіча і йому було б приємно повертатися додому, де чисто, тепло і є, що поїсти.

Від подібних посягань на твою незалежність обурення бореться з коханням. І ти встаєш на диби, як дикий кінь, на шию якого раптом накидають ласо. Знайома ситуація?

Особисто я схильна думати, що кохання - насамперед взаєморозуміння і взаємоповага. А тому - якщо він тебе любить, а ти любиш його і свою роботу, то компроміс буде знайдено. Постарайся пояснити своєму коханому, що справа зовсім не в грошах. Невже твій ненаглядний не зможе зрозуміти, що робота для тебе - можливість реалізувати себе як фахівець, розвиватися як особистість і спілкуватися з людьми. І якщо ви не плануєте дітей найближчим часом, то нехай замислиться про те, що охоронниці вогнища теж потрібне спілкування і можливість застосувати знання, отримані в університеті. Тим більше якщо в тебе вже є гідна робота. Як би чоловік не відпирався, але він пишається тим, що його обраниця - не тільки красива, але й освічена жінка. Якщо він все ж вимагає, щоб ти зустрічала його ввечері після роботи (його роботи!) з гарячою вечерею, спробуй обговорити графік роботи з шефом. Не факт, але найчастіше начальство, не бажаючи втрачати хороших фахівців, може піти назустріч. Особливо якщо ти зарекомендувала себе з хорошого боку і якщо твоя професія дозволяє працювати за вільним графіком.

У будь-якому випадку дружина з чоловіком - одна сім’я. Можливо, чоловік збирається звалити на себе всі фінансові проблеми, яких у молодої сім'ї зазвичай вистачає, адже потрібно подумати і про власне житло (як варіант можна розглянути квартиры Кемерово). Тобто він вважає, що чоловік - годувальник. У такому випадку натякни своєму судженому, що тобі потрібен не робочий кінь, а люблячий чоловік і батько ваших дітей. Розуміння вам і кохання!