Бонбоньєрки та сюрпризи для гостей на вашому весіллі

Бонбоньєрки та сюрпризи для гостей на вашому весіллі

Щастям прийнято ділитися з оточуючими - це положення сягає своїм корінням в далеке минуле, коли наші предки будували своє життя за моральними законами, а не за принципами із серії «людина людині вовк». І свою реалізацію ця традиція знаходила в багатьох моментах побуту, в тому числі - на весіллі, коли безліч народу приходило розділити з молодятами їх радість, з приводу створення нової сім'ї. Так, кожна з молодих дівчат отримувала в подарунок від майбутньої нареченої стрічку, красивий хустку, прикрасу чи щось інше, в залежності від матеріального стану батьків, тоді як сім'ї, які ухилялися від виконання даного обряду, піддавалися загальному осуду.

Сьогодні традиція отримала новий розвиток. Якщо ви раді всім, хто повинен прийти на торжество з нагоди одруження, зробіть гостям приємний сюрприз - замовте для них маленькі бонбоньєрки з цукерками чи дріб'язкові сувеніри. Їм будуть раді не тільки діти, але і дорослі, що оцінили настільки приємний знак уваги до своєї персони і отримали зайвий привід до того, щоб щиро побажати молодій парі щастя і благополуччя. Погодьтеся, що придбання потрібної кількості бонбоньєрок чи сувенірів не стане відчутним ударом для вашого весільного бюджету, тому немає приводу відмовляти собі в задоволенні порадувати тих, хто прийшов розділити вашу радість і не поскупився на хороший подарунок.

В якості шоколадного сюрпризу, покликаного порадувати не тільки смак гурмана, але і - його естетичні почуття, можуть виступати або маленькі цукерки, або фігурки у вигляді молодят, квітів, тварин. Перші нескладно придбати в кондитерському магазині, який замовлення від приватних осіб. Якщо цукерки планується вручати тільки дітям, варто замовити фігурки з молочного шоколаду, тоді як для дорослих підійдуть вироби з чорного гіркого шоколаду.

Дарування гостям бонбоньєрок здійснюється наступним чином. Упакувавши солодощі в мішечки з органзи, їх розставляють на столі, і ставлять поруч картки з іменами гостей. Кожен з присутніх обов'язково помітить свій подарунок і, без сумніву, знайде спосіб висловити вам свою подяку, що підніме настрій і дозволить зробити свято більш душевним.

Якщо весілля планується влітку, а банкет - на відкритому повітрі, ідею з цукерками варто замінити на придбання сувенірів. В якості дрібничок для подарунків можуть виступати м'які іграшки невеликого розміру, статуетки, та інші предмети. Для дітей можна купить мягкие игрушки angry birds. Красиво упаковані, вони стануть ще одним приємним моментом свята, що демонструє увагу винуватців торжества до кожного з присутніх. В принципі, їх вибір не має особливого значення - адже, як відомо, важливий не сам подарунок, а увага до того, для кого він призначений.