8 років після весілля

8 років після весілля

Як відомо, символом 8 річниці весілля є жерсть (бляха). Цей метал є досить міцним, він здатний витримувати значні навантаження. Так і сімейні стосунки є достатньо міцними та витривалими. На 8 років після весілля рекомендується привнести в сімейне життя що-небудь нове.

Що дарують на бляшане весілля? Однією з традицій є перестановка меблів у будинку, тому можна подарувати нові меблі. Якщо хочете зекономити, то можна обрати вироби з жерсті, серед яких може бути і посуд, і каструлі, і невеликі домашні сувеніри.

Чудовим подарунком стануть солодощі, упаковані в бляшані коробки. Саму упаковку, зазвичай, не викидають, а використовують для зберігання різних дрібниць в майбутньому. Наприклад, бусинки, голки, скріпки, шпильки.

Часто подружжя планує відзначати таку дату винятково вдвох. Однак не слід забувати про найближчих родичів і друзів, оскільки саме вони стануть вашою опорою і підтримкою. Завжди потрібно мати людей поруч, до яких можна звернутися з різними проблемами. Якщо ви вирішили накривати пишний стіл, то варто потурбуватися про велику кількість закусок, щоб вистачило на всі алкогольні напої.

Щастя вам!