Весільний кортеж: правила вибору

Весільний кортеж: правила вибору

Замовлення весільного кортежу – ще один важливий момент у процесі підготовки до весілля. Пошук транспорту для весільного кортежу, як правило, починається з розмови з представниками компаній, які надають послуги оренди. По-перше, потрібно порівняти вартість автомобілів і "прицінитися", а по-друге, звернути увагу на ввічливість співробітників компаній.

Щоб не витрачати час на марні особисті зустрічі, відсійте неприємних людей уже на стадії телефонної розмови. Що ще варто знати при виборі весільного кортежу?

Не варто одразу вибирати, здавалося б, найвигідніші за ціною пропозиції. Низька ціна автомобіля може в підсумку відбитися на якості вашої поїздки. У кожному разі потрібно обов'язково подивитися на автомобіль особисто.

Краще в питанні вибору транспорту керуватися рекомендаціями знайомих, які вже співпрацювали з певною компанією і залишилися задоволені її роботою. Шукайте велике агентство, таке як http://www.limo-city.ru/ - у таких і автопарк більший, є з чого вибрати, і договір оформляється за всіма правилами, і додаткові послуги надаються. Наприклад, оформлення машин може бути включене у вартість оренди.

Не відкладайте питання вибору транспорту на останній момент. Особливо якщо вам потрібний якийсь незвичайний, рідкісний автомобіль або великий кортеж, що складається з машин однієї марки і кольору.

Радимо зайнятися питанням транспорту хоча б за півтора місяці до весілля. Але навіть якщо ви замовили машини заздалегідь, обов'язково підтверджуйте замовлення за тиждень до весілля.

І не забудьте про транспорт для гостей. Для дуже великих весіль відмінно підійдуть мікроавтобуси: комфортабельні і сучасні, вони допоможуть гостям познайомитися ще до бенкету.