Весільні прикраси для нареченої: гармонія у всьому!

Весільні прикраси для нареченої: гармонія у всьому!

Вибір весільних прикрас - особлива тема для нареченої. Адже аксесуари повинні підкреслювати чарівність і природну красу дівчини, гармонійно довершувати образ.

Весільні прикраси повинні не акцентувати на собі увагу, а лише підкреслювати цілісність весільного вбрання. Напевно, вишукані прикраси зможуть привернути піднесені погляди до свого блиску, але при неправильному виборі і поєднанні вони значно обтяжують образ нареченої і додадуть йому безглуздості, що зовсім неприйнятно в день весілля, коли все повинне бути ідеальним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільні прикраси для нареченої з перлів

Вибір кольє залежить від весільного плаття. Якщо ліф весільного плаття прикрашений стразами і перлами, то громіздке намисто не варто вибирати. Можливо, у цьому випадку підійде намисто у вигляді коміра. Якщо плаття нареченої виконане в строгому стилі, то її образ зробить ще більш привабливим граціозний кулон на тонкому ланцюжку. Якщо ж плаття з глибоким декольте, тоді кольє може бути великим.

Головне правило - гармонія у всьому! Кольє повинне поєднуватися з іншими прикрасами, створювати єдиний ансамбль.

АКТУАЛЬНО: Освіжаємо весільну зачіску за допомогою стильних прикрас!

Помірність і скромність - головне при виборі прикрас для нареченої. Саме це можна сказати і про вибір браслета на руку. Браслет наречена може носити тільки в тому випадку, коли плаття з коротким рукавом або на бретельках. Безглуздо виглядають браслети на рукавичках.

Незаперечно, що весільні прикраси змінюють зовнішній вигляд нареченої, підкреслюють блиск закоханих очей і зачарування посмішки. Тому не кваптеся вибирати все те, що просто сподобалося, приділіть цьому вибору трохи більше часу.