Маленькі дрібнички з важливою місією

Маленькі дрібнички з важливою місією

Бажання наречених зробити власне весілля стильним і неповторним є зрозумілим. Особливу увагу в процесі організації свята слід приділяти дрібницям. Все повинно бути організовано на найвищому рівні. Не забудьте і про карточки для розсадження гостей та бонбоньєрки.

Картки з іменами гостей можна прикрасити відповідно до стилю свята. Оберіть колір чи декор, який відповідає загальній концепції весілля. Не варто думати, що такі картки будуть зайвими на вашому весільному столі.

Згадайте ваше останнє відвідування весілля. Чи був там чіткий план розсадження? Якщо ваша відповідь негативна, то в пам'яті відразу спливе недоречна метушня, що розриває гармонію свята. Гості юрбляться перед розкішним столом, заставленим стравами, але вони ще нескоро приступляться до частувань, адже в усіх в голові одне питання: куди ж мені сісти? Начебто б, хочеться ближче до молодят, але, схоже, ці вакантні місця вже зайняті батьками нареченої і близькими родичами. І добре, якщо тамада зуміє швидко зорієнтуватися і допоможе веселими жартами розсадити всіх гостей.

Картки для розміщення гостей - це не просто данина моді, це ще й спосіб зібрати за столом близьких вам людей так, щоб кожному було затишно знаходитися на святі. Адже тільки ви знаєте, кому буде цікаво спілкуватися з вашою подругою-жартівницею, а хто явно не пара вашому строгому дідусеві. Крім того, красиво оформлені картки стануть тим сувеніром, який буде нагадувати про ваше весілля гостям.

Така непомітна на перший погляд дрібничка як картки з іменами весільних гостей є не примхою, а необхідністю. На сучасному весіллі вони необхідні для того, щоб зробити цю незабутню подію бездоганною. Також можете підготувати для кожного гостя невеликі сувеніри, які стануть приємною несподіванкою. Щоб ці сувеніри і через багато років нагадували своїм власникам історію свого походження, нанесіть на них спеціальне гравірування. Сьогодні можна легко замовити нанесення логотипа на різноманітну продукцію на сайті http://logoprom.com.ua/. Бажаємо вам успіхів!